8RT 410Traktorius

  • 443 AG (326 kW) didžiausia galia (ECE-R120) + 15 AG (11 kW) IPM
  • 9,0 l variklis su 6 cilindrais
  • 16,2 t ir 2 477 m važiuoklės bazė
  • Naujoji didesnė ir patogesnė CommandView kabina, užtikrinanti naują matomumo lygį
First in Reliability

Pirmoji pagal patikimumą

Naujoji "John Deere" transmisija "eAutoPowr" - tai pirmoji elektromechaninė padalyto galios srauto bepakopė transmisija (IVT), siūloma 8R/RT/RX 410 traktoriams. Ši bepakopė transmisija (IVT) užtikrina didžiausią patikimumą ir patvarumą. Sklandus transmisijos perdavimo santykio keitimas naudojant elektros variklius sparčiai perduoda sukimo momentą, todėl patogiai važiuosite net ir pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis.

Skysčiu aušinamiems elektriniams varikliams-generatoriams be šepetėlių naujojoje „eAutoPowr“ transmisijoje nereikia jokios techninės priežiūros. Pakeitus hidraulinius modulius elektriniais komponentais pastebimai sumažėja dėvimųjų dalių skaičius, supaprastinama konstrukcija ir padidėja transmisijos tinkamumo naudoti laikas. Elektriniai pavaros komponentai ir nauji jutikliai trečdaliu sumažina specialių diagnostinių testų poreikį ir 20 % sumažina procedūrų, kurioms reikia specialių įrankių ar įrangos, skaičių.

100 000 bandymo valandų realiomis sąlygomis projektavimo proceso metu garantuoja didžiausią patikimumą šioje klasėje.

Elektrifikacija gali daug ką pakeisti

Elektrifikacija gali daug ką pakeisti

Kuriant naująją „eAutoPowr“ transmisiją, „AutoPowr“ transmisijoje naudotas hidraulinis siurblys ir variklis buvo pakeisti dviem elektriniais varikliais-generatoriais. Vienas generatorius tiesiogiai sujungtas su dyzeliniu varikliu ir varo antrą variklį-generatorių, kuris tiksliai kontroliuoja traktoriaus greitį. Viena elektrinė ir 4 mechaninės pavaros garantuoja efektyviausią galios perdavimą ratams. Taip gaunama patvariausia ir patikimiausia bepakopė transmisija, grindžiama laiko patikrintu „AutoPowr™“ efektyvumu ir važiavimo patogumu. Geriausia bepakopė transmisija, kokią yra sukūrusi „John Deere“!

Elektros galios generavimas

Elektros galios generavimas

„eAutoPowr“ leidžia skirti iki 100 kW 480 V KS išoriniams elektriniams įrenginiams naudojant pasirenkamą AEF lizdą. Šią elektros energiją galima naudoti, pavyzdžiui, varančiosioms padargų ašims. Elektra varomos ašys leidžia gerokai padidinti trauką ir sumažinti ratų slydimą bei užkerta kelią balasto susidarymui. Tai suteikia galimybę padidinti darbo našumą naudojant daug platesnius padargus ir taip sumažinti darbo sąnaudas vienam hektarui bei geriau apsaugoti dirvožemį.

Tempkite daugiau naudodami mažiau

Tempkite daugiau naudodami mažiau

Bendradarbiaudami su „Joskin“ sukūrėme skysto mėšlo cisterną su elektriniu varikliu, kuris varo 4 iš 6 ratų – iš viso šiame junginyje yra 8 varomieji ratai. Traktoriui nebereikia tempti viso krovinio, nes jam padeda priekaba, papildomai traukai naudojanti skysto mėšlo ir cisternos svorį. Todėl galite tempti sunkesnius krovinius arba įveikti statesnes įkalnes naudodami daug lengvesnį traktorių, o kartu sumažėja grunto tankinimas, taupomi degalai ir padidėja našumas.

8RT serija. Nesustabdomieji

NESUSTABDOMA GALIA

Šie dvivikšriai traktoriai išsiskiria didžiausia tiesine trauka, itin efektyvia galios perdava ir itin geru žemės paviršiaus kontūrų kopijavimu. Skirti sausam, biriam dirvožemiui, lygiems laukams.

Iš tvirtos 8R / RT / RX konstrukcijos tampa aišku kas slypi jų viduje: prieš nieką nesustojanti traukiamoji galia ir technologijos, vedančios šiuolaikinį ūkį pirmyn.

8r traktorius

PATOGUS VAIRAVIMAS

Naująja CommandPRO valdymo svirtimi ir jos 11 konfigūruojamų mygtukų paprasta valdyti 8R serijos traktorių galią. Tai pati geriausia vairuotojo sąsaja tam, kad kiekvieną darbo dieną jaustumėtės dar patogiau ir dirbtumėte dar našiau.

Tiek daug erdvės ir tiek mažai triukšmo, tokia prabanga. Pastebima aistra svarbioms detalėms. Sveiki atvykę į naują 8R kabiną, kuri dar didesnė ir patogesnė nei kada nors anksčiau.

Vaizdas iš kabinos

NORĖDAMI PASUKTI, VILKITE