8RT 370Traktorius

  • 407 AG (299 kW) didžiausia galia (ECE-R120) + 13 AG (10 kW) IPM
  • 9,0 l variklis su 6 cilindrais
  • 16,2 t ir 2 477 m važiuoklės bazė
  • Naujoji didesnė ir patogesnė CommandView kabina, užtikrinanti naują matomumo lygį. Naujoji CommandPRO valdymo svirtis su iki 11 konfigūruojamų mygtukų
First in Reliability

GAUKITE DAUGIAU NAUDODAMI PAPRASTESNĘ KONSTRUKCIJĄ

eAutoPowr™ transmisija, kurią galima naudoti 8R, 8RT ir 8RX traktorių 370 ir 410 modeliuose, yra paprasta konstrukcija su ne tokiomis sudėtingomis dalimis. Pakeitėme hidraulinius modulius elektriniais komponentais, kad būtų pasiektas maksimalus našumas, užtikrintas patikimumas ir komfortas.

Joje yra skysčiu aušinami bešepečiai elektros varikliai-generatoriai, visiškai nereikalaujantys techninės priežiūros. Vietoje hidraulinių modulių naudojant elektrinius komponentus, pakanka paprastesnės konstrukcijos, padidėja efektyvumas, mažiau nusidėvi dalys ir pailgėja transmisijos eksploatavimo trukmė.

MAKSIMALUS NAŠUMAS

MAKSIMALUS NAŠUMAS

eAutoPowr™ yra universaliausias ir galingiausias 8 serijos transmisijų variantas, sujungiantis AutoPowr™ efektyvumą su e23™ jėga. Bepakopis perjungimas su galios elektronika akimirksniu perduoda sukimo momentą ir užtikrina sklandų važiavimą net sudėtingiausiomis sąlygomis.

Pradėjus naudoti elektros variklius, užtikrinama tiesioginė galia ir sukimo momentas, todėl galima greičiau ir sklandžiau keisti kryptį ir naudoti tikslias lėtintuvo apsukas, visa tai pasiekiama naudojant elektros variklius vietoje hidraulinių modulių.

MAKSIMALUS KOMFORTAS

MAKSIMALUS KOMFORTAS

Turėdama CommandPRO™ sąsają, nesiskiriančią nuo AutoPowr™, eAutoPowr™ siūlo visas žinomas CommandPRO komfortą užtikrinančias funkcijas ir lengvą nustatymą naudojant G5Plus CommandCenter™ ekraną. Elektriniai varikliai sumažina kabinoje girdimą triukšmą 23 %, palyginti su hidrauliniais moduliais.

ELEKTROS GALIOS GENERAVIMAS

ELEKTROS GALIOS GENERAVIMAS

eAutoPowr leidžia skirti iki 100 kW 480 V KS išoriniams elektriniams įrenginiams naudojant pasirenkamą AEF lizdą. Šią elektrinę galią galima naudoti, pavyzdžiui, padargų varomosioms ašims. Elektra varomos ašys ženkliai pagerina sukibimą, sumažina ratų slydimą ir balastinių svorių poreikį. Tai leidžia padidinti našumą, naudojant platesnius padargus. Užtikrinami mažesni vieno hektaro kaštai ir didesnė dirvožemio apsauga.

Klientų atsiliepimai

“Kabinoje girdimas triukšmas gerokai mažesnis nei tas, prie kurio esame pripratę mūsų dabartinės 8R serijos traktoriuose”, –
Christian Sommerlund, JSJ-Agro, Danija

eAutoPowr™ jau išbandę profesionalai yra sužavėti. Įsitikinkite patys.

8r traktorius

PATOGUS VAIRAVIMAS

Naująja CommandPRO valdymo svirtimi ir jos 11 konfigūruojamų mygtukų paprasta valdyti 8R serijos traktorių galią. Tai pati geriausia vairuotojo sąsaja tam, kad kiekvieną darbo dieną jaustumėtės dar patogiau ir dirbtumėte dar našiau.

Tiek daug erdvės ir tiek mažai triukšmo, tokia prabanga. Pastebima aistra svarbioms detalėms. Sveiki atvykę į naują 8R kabiną, kuri dar didesnė ir patogesnė nei kada nors anksčiau.

8RT serija. Nesustabdomieji

NESUSTABDOMA GALIA

Šie dvivikšriai traktoriai išsiskiria didžiausia tiesine trauka, itin efektyvia galios perdava ir itin geru žemės paviršiaus kontūrų kopijavimu. Skirti sausam, biriam dirvožemiui, lygiems laukams. Iš tvirtos 8R / RT / RX konstrukcijos tampa aišku kas slypi jų viduje: prieš nieką nesustojanti traukiamoji galia ir technologijos, vedančios šiuolaikinį ūkį pirmyn.

Vaizdas iš kabinos

NORĖDAMI PASUKTI, VILKITE