VISOS DIENOS NAŠUMAS PER DALĮ DIENOS

Jūsų gamybos apimtis gal ir nėra didelė, bet tai, ką pagaminate, rūpi ir jums, ir jūsų klientams. Kad pasiektumėte norimą kokybę ir reikalingą našumą, pasikliaukite universaliu 5E traktorių efektyvumu.
VISAPUSIŠKAI ĮRENGTA KABINA, PLATUS VAIZDAS – APGALVOTAI IŠDĖSTYTI VALDIKLIAI IR PRIETAISAI EFEKTYVIAM DARBUI BEI STIKLAS IŠ VISŲ PUSIŲ, KAD LENGVAI MATYTUMĖTE VISKĄ, KĄ REIKIA MATYTI.

GALINGAS IR EKONOMIŠKAS

5E traktorius siūlo švarią galią, reikalingą sudėtingesniems darbams miške ar sunkiems kroviniams kelti. Tik dyzeliną naudojančiuose varikliuose bendrosios magistralės aukšto slėgio degalų įpurškimo sistemos ir elektroninio valdymo derinys leidžia pasiekti mažas vardines variklio apsukas (2100 aps./min.), todėl užtikrinama degalų sąnaudų kontrolė, galingas sukimo momentas ir V etapo išmetamosios taršos teisės aktų atitiktis.
MĖGAUKITĖS 12/12 ARBA 24/12 „POWRREVERSER™“ TRANSMISIJŲ BE SANKABOS NAUDOJIMO PAPRASTUMU, BET KOKIAM DARBUI TINKAMU GREIČIU IR SKLANDŽIU LINIJINIU PRIEKINĖS-ATBULINĖS EIGOS PERJUNGIMU.

DIDELĖ GALIA

Jūsų krautuvas ar bet koks kitas naudojamas padargas gali pasiekti tiek, kiek leidžia galią jiems teikianti hidraulinė sistema. 5E serijos atviro centro dviejų siurblių hidraulinė sistema užtikrina bendrą 66 l/min. srautą ir jau pagarsėjo patikimu veikimu. Taip pat gaunate du pasirinktinius SCV vožtuvus ir padidinto efektyvumo 540/540E galios perdavimo įrenginį.
FRONTALINIO KRAUTUVO DARBAS YRA TIKRASIS 5E TRAKTORIŲ PAŠAUKIMAS – TAM PRITAIKYTA TRUMPA JŲ VAŽIUOKLĖS BAZĖ, UŽTIKRINANTI IŠSKIRTINĮ VIKRUMĄ IR ITIN MAŽĄ SUKIMOSI SPINDULĮ.

"Mus įkvėpė aistra ir pasišventimas, kurį kiekvieną dieną skiriate savo darbui. Todėl sukūrėme traktorių, kuris dirba taip pat kaip jūs. Tai mūsų būdas pasakyti: ačiū už tai, ką darote!"