MIŠRŪS ŪKIAI: VIENAS TRAKTORIUS VISIEMS DARBAMS

Produktų, kuriuos padedate ant mūsų stalo, įvairovė padeda mums gyventi sveikai ir subalansuotai. Kad padėtume jums atlikti įvairius darbus ir pasiekti reikalingą našumą, siūlome universalų 5E traktorių efektyvumą.
DAUG ERDVĖS, VISAPUSIŠKAS VALDYMAS – GALI TEKTI DAŽNAI PEREITI NUO VIENOS UŽDUOTIES PRIE KITOS, BET VISADA KONTROLIUOSITE SITUACIJĄ NAUDODAMIESI VALDIKLIAIS IR PRIETAISAIS, IŠDĖSTYTAIS TAIP, KAD DARBAS BŪTŲ KUO EFEKTYVESNIS.

ŠVARI IR VEIKSMINGA GALIA

5E traktorius tiekią švarią galią, reikalingą įvairiems krovimo ir transportavimo darbams mišriame ūkyje. Tik dyzeliną naudojančiuose varikliuose bendrosios magistralės aukšto slėgio degalų įpurškimo sistemos ir elektroninio valdymo derinys leidžia pasiekti mažas vardines variklio apsukas (2100 aps./min.), todėl užtikrinama degalų sąnaudų kontrolė, galingas sukimo momentas ir V etapo išmetamosios taršos teisės aktų atitiktis.
TENKA DAUG VAŽINĖTI PIRMYN IR ATGAL ATLIEKANT KROVIMO DARBUS? JUMS PATIKS 12/12 ARBA 24/12 „POWRREVERSER™“ TRANSMISIJŲ BE SANKABOS NAUDOJIMO PAPRASTUMAS, DAUGELIUI DARBŲ TINKAMAS GREITIS IR SKLANDUS LINIJINIS PRIEKINĖS-ATBULINĖS EIGOS PERJUNGIMAS.

DIDELĖ GALIA

Atliekate daug krovimo darbų, o jūsų darbo diena ilga – todėl jums reikia hidraulinės sistemos, kuri nuo jūsų neatsiliks. 5E serijos atviro centro dviejų siurblių hidraulinė sistema užtikrina bendrą 66 l/min. srautą ir jau pagarsėjo patikimu veikimu. Taip pat gaunate du pasirinktinius SCV vožtuvus ir padidinto efektyvumo 540/540E galios perdavimo įrenginį.
5E TRAKTORIAI SUKURTI GALVOJANT APIE ĮVAIRIUS KROVIMO DARBUS JŪSŲ ŪKYJE – TRUMPA JŲ VAŽIUOKLĖS BAZĖ UŽTIKRINA IŠSKIRTINĮ VIKRUMĄ IR ITIN MAŽĄ SUKIMOSI SPINDULĮ.

"Mus įkvėpė aistra ir pasišventimas, kurį kiekvieną dieną skiriate savo darbui. Todėl sukūrėme traktorių, kuris dirba taip pat kaip jūs. Tai mūsų būdas pasakyti: ačiū už tai, ką darote!"