KARVIŲ PRIEŽIŪROS TRAKTORIAI

Vargu ar galėtume mėgautis sveikais pieno produktais ant savo stalo, jei ne jūsų pasišventimas rūpintis karvių sveikata. Padedant išlaikyti aukštus kokybės standartus ir norimą darbų efektyvumą, universalus 5E traktorių našumas neturi lygių.
VISAPUSIŠKAI ĮRENGTA KABINA IR PLATUS VAIZDAS – TURITE MATYTI VISKĄ IR VEIKSMINGAI ATLIKTI ĮVAIRIAS UŽDUOTIS SAVO ŪKYJE. TAI PADARYTI BUS LENGVIAU NAUDOJANTIS PUIKIU MATOMUMU IŠ ŠIOS KABINOS IR ERGONOMIŠKAI IŠDĖSTYTAIS VALDIKLIAIS BEI PRIETAISAIS.

GALINGAS, ŠVARUS, EFEKTYVUS

5E traktorius tiekią švarią galią, reikalingą įvairiems krovimo ir transportavimo darbams pienininkystės ūkyje. Tik dyzeliną naudojančiuose varikliuose bendrosios magistralės aukšto slėgio degalų įpurškimo sistemos ir elektroninio valdymo derinys leidžia pasiekti mažas vardines variklio apsukas (2100 aps./min.), todėl užtikrinama degalų sąnaudų kontrolė, galingas sukimo momentas ir V etapo išmetamosios taršos teisės aktų atitiktis.
ATLIEKANT DARBUS TENKA DAŽNAI VAŽINĖTI PIRMYN IR ATGAL – TAD JUMS PATIKS 12/12 ARBA 24/12 „POWRREVERSER™“ TRANSMISIJŲ BE SANKABOS NAUDOJIMO PAPRASTUMAS, BET KOKIAM DARBUI TINKAMAS GREITIS IR SKLANDUS LINIJINIS PRIEKINĖS-ATBULINĖS EIGOS PERJUNGIMAS.

DIDELĖ GALIA

Jūsų pienininkystės ūkyje krautuvui tenka didelis darbo krūvis, todėl reikia tam pasiruošusios hidraulinės sistemos. 5E serijos atviro centro dviejų siurblių hidraulinė sistema užtikrina bendrą 66 l/min. srautą ir jau pagarsėjo patikimu veikimu. Taip pat gaunate du pasirinktinius SCV vožtuvus ir padidinto efektyvumo 540/540E galios perdavimo įrenginį.
5E TRAKTORIAI SUKURTI GALVOJANT APIE ĮVAIRIUS KROVIMO DARBUS PIENININKYSTĖS ŪKYJE – TRUMPA JŲ VAŽIUOKLĖS BAZĖ UŽTIKRINA IŠSKIRTINĮ VIKRUMĄ IR ITIN MAŽĄ SUKIMOSI SPINDULĮ.

"Mus įkvėpė aistra ir pasišventimas, kurį kiekvieną dieną skiriate savo darbui. Todėl sukūrėme traktorių, kuris dirba taip pat kaip jūs. Tai mūsų būdas pasakyti: ačiū už tai, ką darote!"