5E 3 CIL. SERIJA – DIDESNIS TRAKTORIUS, DAUGIAU PATOGUMO

TIEMS, KURIEMS AISTRA YRA DAUGIAU NEI ŽODIS

Aistra ir energija, kurią skiriate savo darbui, leidžia mums visiems mėgautis vietoje pagamintais žemės ūkio produktais. Jaučiame jas maisto, kurį padedate ant mūsų stalo, kokybėje. Tad tikimės, kad gerai mus girdite – mes mylime tai, ką darote kiekvieną dieną. Be to, su tokia pačia aistra ir energija pagaminome šį traktorių: mėgaukitės mūsų 5E serijos traktorių universalumu, patogumu ir našumu bei tęskite nuostabų savo darbą. Dėkojame.

DARBAS ŪKYJE NE VISĄ DIENĄ: VISOS DIENOS NAŠUMU DIRBANTIS TRAKTORIUS
Jūsų ūkis gal ir nėra stambus, bet žinome, kad žiūrite į jį rimtai. Turime kaip tik tam skirtą traktorių.
Išsamiau
PIENININKYSTĖS ŪKIAI: KARVIŲ PRIEŽIŪROS TRAKTORIUS
Žinome, kaip jums svarbu pasirūpinti savo gyvulių sveikata ir produktyvumu. Taip pat žinome, kiek įvairių darbų tam reikia. Leiskite 5E serijos traktoriui jums padėti.
Išsamiau
MIŠRŪS ŪKIAI: VIENAS TRAKTORIUS VISIEMS DARBAMS
Norint atlikti jūsų darbą, reikia įvairių įgūdžių bei talentų. Jei jūsų traktorius dirba taip kaip jūs, darbai atliekami greičiau ir geriau.
Išsamiau

Susijusios temos

5E SERIJA

5E SERIJA

Visus darbus atlikite su didžiausiu malonumu. 5E serijos traktoriai tokie našūs ir patogūs, kad visus darbus atliksite itin efektyviai, sparčiai ir kur kas patogiau nei anksčiau.

POWERGARD BŪSENA: APSAUGOTA

POWERGARD BŪSENA: APSAUGOTA

Kai savo techniką apsaugote „PowerGard Protection“ planu*, jūsų verslas gali džiaugtis mažesniu prastovų kiekiu ir nuolat palaikomu didžiausiu našumu, ko ir reikia sėkmingam jo funkcionavimui.

„Click & Collect“

„Click & Collect“

Užsakyti dalis dar niekad nebuvo taip paprasta! Visos reikalingos dalys pasiekiamos pelės paspaudimu.