Robotas vejapjovė

Tango E5 II serija, autonominiai robotai vejapjovės

 

 

Sveiki atvykę į visiškai autonominio pjovimo pasaulį

"John Deere" TANGO E5 II serijos gaminiai prižiūri veją automatiškai, kad palengvintų jums gyvenimą ir teiktų daugiau džiaugsmo. Valdikliai ir technologijos yra tokie intuityvūs, kad netrukus jau galėsite pradėti pjauti žolę. O tiksliau, stebėti, kaip tą daro pati TANGO!

Ar lyja, ar saulė šviečia

Ar lyja, ar saulė šviečia

TANGO yra atspari oro sąlygoms, todėl mielai dirba, kai jaukiai ir sausai būnate viduje. Dvigubas korpusas apsaugo svarbiausius komponentus,– elektroniką, akumuliatorių ir variklį,– užtikrindamas ilgus metus patikimo naudojimo.

Gali dirbti ir kalvotose vietose

Gali dirbti ir kalvotose vietose

TANGO E5 II serija yra dar išmanesnė nei ankstesnės. Vejapjovė važiuoja į priekį tol, kol pasiekia pjaunamą plotą ribojantį kabelį, tada pasisuka ir pakeičia kryptį – net ir tuo atveju, jei žolę pjauna kalvotose vietose.

Tyli

Tyli

TANGO veikia taip tyliai, kad veją niekam netrukdydama gali pjauti ir naktį. Ir viskas atliekama be didelių pastangų, triukšmo – ir emisijos.

Privers jus žavėtis

Privers jus žavėtis

TANGO pjauna vejos žolę pagal atsitiktinį modelį, todėl jūsų veja atrodys nepriekaištingai. Ji automatiškai atpažįsta kliūtis ir pjaunamą plotą apribojantį kabelį, be to, greitai prisitaiko prie vietų, kuriose auga aukštesnė žolė. Aplink vejos kraštus palikta valymo užlaida užtikrins, kad visi kraštai būtų sutvarkyti tinkamai.

Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, susisiekite su John Deere įgaliotuoju TANGO vejapjovių atstovu, kad jis jums padėtų suplanuoti ir įrengti pjaunamą plotą apribojantį kabelį. Apribojančiojo kabelio faktiškai nematyti, o pakeitus sodo kontūrą, kabelį lengva perkelti.

Tango E5 II serija, autonominių robotų vejapjovių ekranas

Paprasta eksploatuoti

TANGO E5 II serija yra dar išmanesnė nei ankstesnės. Vejapjovė pasižymi nauju važiavimo našumu: ji važiuoja į priekį tol, kol pasiekia pjaunamą plotą ribojantį kabelį, tada pasisuka ir pakeičia kryptį – net ir tuo atveju, jei žolę pjauna kalvotose vietose.

Tango E5 II serija, autonominių robotų vejapjovių saugos ir apsaugos raudonas mygtukas

Sauga ir apsauga

Norėdami sustabdyti ašmenis, tiesiog paspauskite didelį raudoną mygtuką. Rankenoje esantis jutiklis užrakina ašmenis transportavimo metu. TANGO yra apsaugotas PIN kodu, o ekranas automatiškai užrakinamas, – puiku, kai šalia yra vaikų.

1 

 

 

Tango E5 II serija, autonominis robotas vejapjovė

Tango E5 II serija

Robotas vejapjovė
  • Rekomenduojamas pjovimo plotas: 2 200  m²
  • Pjovimo aukštis: 19 – 102 mm
  • Ličio jonų akumuliatorius
  • Automatinis įkrovimas
  • Gali užvažiuoti į 36 proc. statumo įkalnę*

Atsiprašome, atitikmenų nerasta

John Deere atstovybė

Raskite artimiausią atstovybę

Raskite John Deere atstovybę

 

Susijusios temos

 

RLE, John Deere kokybė

Kodėl renkasi John Deere?

* Priklauso nuo dirvos sąlygų ir sodo plano. Kreipkitės į įgaliotąjį atstovą, kad jis parodytų, kaip veikia vejapjovė, ir nustatytų, ar ji tinkama jūsų poreikiams.