9 serijos traktoriai

Veiksmingas galios perdavimas

Veiksmingas galios perdavimas

Specialiai 9 serijos traktoriams sukurta patikimoji e18™ transmisija buvo perdaryta taip, kad galėtų valdyti didesnę naujųjų variklių galią ir sukimo momentą.

Ypač dideli padargai

Ypač dideli padargai

9 serijos traktoriai dirba su didžiausiais galimais padargais ir, turėdami įvairių balasto naudojimo galimybių, siūlo įspūdingą traukos jėgą. Leiskime kalbėti skaičiams: 9 tonų maks. keliamoji galia, iki 8 hidraulinių SCV vožtuvų ir 30 390 kg maksimalus balastas.

Liukso klasės patogumas

Liukso klasės patogumas

Mažiau įsitempę nugaros raumenys, geresnė laikysena, lengviau kvėpuoti, nes sėdite itin patogioje sėdynėje. Visą dieną jaučiatės puikiai, esate atsipalaidavęs ir budrus. 9R traktorių modeliai siūlomi su „John Deere ActiveSeat™ II“ sėdyne, dėl kurios nebereikia iki 90 % nugarą varginančių vertikalių judesių.

Neprilygstamas matomumas

Neprilygstamas matomumas

Kalbant apie matomumą, mes nepripažįstame jokių kompromisų. Jis prasideda nuo panoraminio vaizdo ir pasirenkamų integruotų priekinio bei galinio vaizdo kamerų, be to, galite naudotis 360° šviesadiodžiu apšvietimu su 24 LED darbiniais žibintais, siūlančiais 60 % daugiau šviesos apšvietimo pakete „Ultimate“.

Intuityvus valdymas

Intuityvus valdymas

9 serijos esmė yra išmanioji galia – pažangios žemės ūkio technologijos paverčia darbą traktoriumi paprastesniu ir našesniu nei kada nors. Visi valdikliai lengvai pasiekiami, o jutiklinis ekranas „CommandCenter™“ su sparčiaisiais mygtukais ir kontekstine pagalba leidžia naršyti dar lengviau.

Aukštesnis automatikos lygis

Aukštesnis automatikos lygis

Be visų kitų „Premium“ aktyvinimo paketo pranašumų galėsite padidinti savo produktyvumą „AutoTrac™“ posūkių automatika, „AutoTrac™“ pasyviuoju padargų valdymu ir funkcijomis „AutoPath™“ bei „Machine Sync“.

 • 9R

  Galite rinktis iš plataus, net iki 691 AG, galingų ratinių modelių asortimento. Pasirenkama priekinio tilto pakaba „HydraCushion™“ apsaugo nuo galios šuolių, todėl jums nebereikės mažinti greičio atliekant sunkius darbus. O kad sunkios darbo dienos neprailgtų, erdviai ir puikios komplektacijos kabinai taip pat galite pasirinkti itin patogią „ActiveSeat™ II“ sėdynę.

  9R traktorius
 • Pakabos sistema „HydraCushion™“

  „HydraCushion™“ pakabos sistemoje naudojami elektroniniai ir kompiuteriniai valdikliai, kurie stebi traktoriaus funkcijas ir ašies padėtį. Pagal šiuos duomenis elektrinė sistema automatiškai suaktyvina hidraulines pakėlimo, nuleidimo ir statinės padėties funkcijas.

  „HydraCushion“
 • 9RT

  9RT traktorius idealiai tinka sunkiems kroviniams tempti tiesia linija ant minkštos dirvos, laukuose, kuriuose mažiau šlaitų ir pakankamai didelės galulaukės, kuriose traktorius gali lengvai apsisukti negadindamas dirvos. „AirCushion™“ pakaba izoliuoja važiuoklę nuo vibracijos dėl paviršiaus nelygumų ir užtikrina išskirtinį važiavimo patogumą.

  9RT traktorius
 • Važiuoklės pakaba „AirCushion™“

  Dvi oro pagalvės ir tvirtas amortizatorius sumažina smūgių poveikį. Papildomą slopinimą užtikrina itin tvirtos įvorės, kurios veikia kaip abiejų vikšrų sukimosi taškas.

 • 9RX

  Mūsų našiausias 4 vikšrų traktorius su balastiniais svoriais net iki 30 391 kg. Jo kontakto su žeme plotas iki 119 % didesnis nei ratinių traktorių ir 42 % didesnis nei dviejų vikšrų traktorių. Trauka visiškai išlaikoma net ir darant posūkį su kroviniu, todėl ant galinių vagų susidaro labai mažos bangos. Mažas transportavimo plotis, maksimalus 40 km/val. važiavimo keliu greitis ir 4 atramų kabinos pakaba leidžia lengvai judėti tarp laukų.

  9RX traktorius
 • Tvirta konstrukcija

  Siekiant suvaldyti didžiulę šio traktoriaus galią, pagrindiniame varančiajame rate yra 20 tvirtinimo angų ir naudojami tvirtesni varžtai. Varančiojo rato įvores ir velenėlius taip pat patobulinome – dabar jie gaminami iš storesnių medžiagų.

5G serija

Gauti visą istoriją

Daugiau sužinokite apie tai, dėl ko 9 serija yra tokia puiki – peržiūrėkite 9 serijos gaminių brošiūrą.

„Operations Center“

„Operations Center“

„John Deere“ sistema „Operations Center“ akimirksniu užfiksuoja svarbiausius darbinius duomenis, kad padidintų įmonės veiklos skaidrumą ir našumą.

Paslaugos

Paslaugos

Susipažinkite su visapusišku „John Deere“ paslaugų rinkiniu.

Tikslioji žemdirbystė

Tikslioji žemdirbystė

Sužinokite daugiau apie įvairų „John Deere“ tiksliosios žemdirbystės technologijos pritaikymą ir naudą.