9RX 770Traktorius

  • 847 AG (632 kW) maks. variklio galia (ECE-R120)
  • 18 l JD18 variklis su 6 cilindrais
  • 33,5 t ir 4 260 mm važiuoklės bazė
  • Mažiausias statinis slėgis į žemę – 0,58 kg/cm²

Stipresnis ūkis

Mūsų 9RX 710, 770 ir 830 yra galingiausi John Deere gamybos traktoriai. JD18 variklio derinys su nauja e21 PST transmisija ir perdarytomis važiuoklėmis garantuoja neprilygstamą tempimo sijos traukos galią, visiškai nereikalaujant vandens karbamido tirpalo (DEF). Jums daugiau galios reiškia platesnius padargus, mažiau laiko laukuose ir mažiau darbo jėgos, o visa tai pasiekiama labiau nei kada nors anksčiau. Traktoriuose su 30 col. vikšrais bendras plotis yra mažesnis nei 3,0 m. 

Savybės

Pažvelkime į keletą konkrečių savybių, dėl kurių darbas su 9RX serijos traktoriais yra ypač malonus.

Tikroji galia

Tikroji galia

Galingam JD18X varikliui nereikia vandens karbamido tirpalo (DEF). Kartu su nauja e21  PowerShift transmisija ir naujos konstrukcijos važiuokle užtikrinama neprilygstama tempimo sijos traukimo galia.

Aukščiausios klasės kabina

Aukščiausios klasės kabina

Naujoji CommandView 4 Plus kabina su modernia pakaba užtikrins neprilygstamą važiavimo kokybę ir mėgavimąsi važiavimu, didesnį matomumą ir daugiau vietos nei kada nors anksčiau. Mėgaukitės daugybe komforto suteikiančių funkcijų, pavyzdžiui, naujuoju G5Plus CommandCenter™, skaitmeniniu radiju su 6,5 col. jutikliniu ekranu, Apple CarPlay ir Android automatine integracija bei 6.1 garso sistema.

Tiksliosios žemdirbystės technologija jūsų traktoriuje

Naudojant integruotą StarFire™ imtuvą, G5PlusCommandCenter™ ir JDLink™ ryšį, 9RX traktoriuje jau yra viskas, ko reikia norint greitai pradėti naudoti tiksliosios žemdirbystės technologiją. Pasiekite dar neregėtą našumo lygį naudodami mūsų standartines (In Base) sistemas: AutoTrac, kintamų normų taikymą, sekcijų valdymą ir išplėstines licencijas, suteikiančias galimybę naudoti AutoTrac™ automatizuoto posūkio sistemą, AutoTrac™ pasyviąją padargo valdymo sistemą, AutoPath™, MachineSync ir dalijimąsi lauko duomenimis.