9RX 490Traktorius

  • 539 AG (396 kW) maks. variklio galia (ECE-R120)
  • 13,6 l variklis su 6 cilindrais
  • 24,6 t (siauroji versija) ir 4,154 m važiuoklės bazė
  • Iki įspūdingų 66 890 cm² siekiantis plokštelių plotas (0,420 kg/cm² slėgis į gruntą) su 914 mm pločio vikšrais

Meskite iššūkį hektarų skaitikliui!

Dėl savo galios, vikšrų konstrukcijos ir balasto parinkčių 9RX turi viską, ko reikia maksimaliam traukimo našumui pasiekti, kartu su mažiausiais dirvos trikdžiais. Jo bendras rėmimosi į žemę plotas yra iki 119 % didesnis nei ratų ir 42 % daugiau nei dviejų vikšrų. Trauka visiškai išlaikoma net ir darant posūkį su kroviniu, todėl ant galinių vagų susidaro labai mažos bangos. Siauresnė traktoriaus konstrukcija, 40 km/val. maksimalus greitis ir 4 taškų kabinos amortizacija garantuoja greitas ir patogias keliones iš vieno lauko į kitą.

Savybės

Pažvelkime į keletą konkrečių savybių, dėl kurių darbas su 9RX serijos traktoriais yra ypač malonus.

Efektyvi galia ir jos perdavimas

Efektyvi galia ir jos perdavimas

Naudokitės mūsų 13,6 l JD14 variklio privalumais – visišku patikimumu, mažesnėmis degalų sąnaudomis – ir efektyviai valdykite didžiulį jo galios rezervą bei iki 2954 Nm sukimo momentą su e18 transmisija.

9 serijos kabina – tai jūsų mėgstama vieta

9 serijos kabina – tai jūsų mėgstama vieta

Mėgaukitės išskirtine kabina su G5Plus CommandCenter™ ir daugybe komforto suteikiančių sistemų: pavyzdžiui, skaitmeniniu radiju su 6,5 col. jutikliniu ekranu, Apple CarPlay ir Android automatine integracija, 6.1 garso sistema ir 4 atramų kabinos amortizacija.

Aukštesnis automatikos lygis

Aukštesnis automatikos lygis

Pasiekite dar neregėtą našumo lygį naudodami mūsų standartines (In Base) sistemas: AutoTrac, kintamų normų taikymą, sekcijų valdymą ir išplėstines licencijas, suteikiančias galimybę naudoti AutoTrac™ automatizuoto posūkio sistemą, AutoTrac™ pasyviąją padargo valdymo sistemą, AutoPath™, MachineSync ir dalijimąsi lauko duomenimis.