9R 590Traktorius

  • 649 AG (477 kW) maks. variklio galia (ECE-R120)
  • 13,6 l variklis su 6 cilindrais
  • 20,9 t ir 3 912 m važiuoklės bazė
  • Pasirenkama HydraCushion priekinės ašies pakaba ir ActiveSeat II, skirti važiavimo su Premium patogumui

Neprilygstamas universalumas

Pati universaliausia „Mega Power“. Šią galingą universalią mašiną galima pasirinkti maksimalios iki 691 AG galios. JD14 variklis pasižymi pastoviu patikimumu ir didesniu degalų naudojimo efektyvumu, o 9R visa galia nukreipiama tiesiai į žemę. Pasirenkama HydraCushion™ priekinės ašies pakaba amortizuoja jėgos šuolį, todėl jums nereikės mažinti apsukas, kai spaudžiate iki galo.

Savybės

Pažvelkime į keletą konkrečių savybių, dėl kurių darbas su 9R serijos traktoriais yra ypač malonus.

Efektyvi galia ir jos perdavimas

Efektyvi galia ir jos perdavimas

Naudokitės mūsų 13,6 l JD14 variklio privalumais – visišku patikimumu, mažesnėmis degalų sąnaudomis – ir efektyviai valdykite didžiulį jo galios rezervą bei iki 2954 Nm sukimo momentą su e18™ transmisija.

9 serijos kabina – tai jūsų mėgstama vieta

9 serijos kabina – tai jūsų mėgstama vieta

Mėgaukitės išskirtine kabina su G5Plus CommandCenter™ ir daugybe komforto suteikiančių funkcijų: pavyzdžiui, skaitmeniniu radiju su 6,5 col. jutikliniu ekranu, Apple CarPlay ir Android automatine integracija, 6.1 garso sistema, pasirinktine ActiveSeat™ II su sėdynės vėdinimo ir masažo funkcija

Aukštesnis automatikos lygis

Aukštesnis automatikos lygis

Pasiekite dar neregėtą našumo lygį naudodami mūsų standartines (In Base) sistemas: AutoTrac, kintamų normų taikymą, sekcijų valdymą ir išplėstines licencijas, suteikiančias galimybę naudoti AutoTrac™ automatizuoto posūkio sistemą, AutoTrac™ pasyviąją padargo valdymo sistemą, AutoPath™, MachineSync ir dalijimąsi lauko duomenimis.