9RT 540Traktorius

  • 594 AG (437 kW) maks. variklio galia (ECE-R120)
  • 13,6 l variklis su 6 cilindrais
  • 20,6 t ir 2 947 m važiuoklės bazė
  • Išskirtinė AirCushion pakaba, kuri apsaugo traktorių nuo smarkių smūgių važiuojant

Greičiau ant nelygaus paviršiaus

Kai jūsų prioritetas yra tiesios linijos traukimo galia lygioje žemėje, 9RT negalima įveikti. AirCushion™ pakabos sistema izoliuoja visą priekinę važiuoklę nuo nelygios žemės įdubų ir keterų, sudarant galimybę kiekvienam vikšrui veikti savarankiškai. 9RT taip pat gali užsukti savo ašį, todėl ji ypač manevringa savo dydžio atžvilgiu.

Savybės

Pažvelkime į keletą konkrečių savybių, dėl kurių darbas su 9RT serijos traktoriais yra ypač malonus.

Efektyvi galia ir jos perdavimas

Efektyvi galia ir jos perdavimas

Naudokitės mūsų 13,6 l JD14 variklio privalumais – visišku patikimumu, mažesnėmis degalų sąnaudomis – ir efektyviai valdykite didžiulį jo galios rezervą bei iki 2723 Nm sukimo momentą su e18 transmisija.

9 serijos kabina – tai jūsų mėgstama vieta

9 serijos kabina – tai jūsų mėgstama vieta

Mėgaukitės išskirtine kabina su G5Plus CommandCenter™ ir daugybe komforto suteikiančių sistemų: pavyzdžiui, skaitmeniniu radiju su 6,5 col. jutikliniu ekranu, Apple CarPlay ir Android automatine integracija, 6.1 garso sistema ir AirCushion amortizacijos sistema su 340 mm pakabos eiga.

Aukštesnis automatikos lygis

Aukštesnis automatikos lygis

Pasiekite dar neregėtą našumo lygį naudodami mūsų standartines (In Base) sistemas: AutoTrac, kintamų normų taikymą, sekcijų valdymą ir išplėstines licencijas, suteikiančias galimybę naudoti AutoTrac™ automatizuoto posūkio sistemą, AutoTrac™ pasyviąją padargo valdymo sistemą, AutoPath™, MachineSync ir dalijimąsi lauko duomenimis.