GARANTUOJAMA KOKYBĖ

Gator, gamykla, operatorius

 

 

Horicon Works, visiškai naujoje John Deere gamykloje, Viskonsine, JAV, darbuotojams leidžiama visiškai kontroliuoti kuriamų ir klientams visame pasaulyje pristatomų Gator visureigių kokybę.

Universalieji visureigiai Gator, surinkimo linija, gamykla

Žmonėms, kuriantiems universaliuosius Gator visureigius, kokybė tokia pat svarbi, kaip ir jums, todėl natūralu, kad viską norite daryti patys. Po pagrindinio John Deere Horicon Works atnaujinimo mūsų patyrę darbuotojai gali tai padaryti! Naujoje 125 000 m2 gamykloje pirmą kartą po vienu stogu galimos surinkimo ir pristatymo operacijos, leidžiančios darbuotojams visiškai kontroliuoti visus procesus.

“"Šis patobulinimas tikrai pakeitė mūsų darbą"”, šypsosi Steve'as Johnson'as. “"Dabar galime kiekvieną Gator visureigį padėti ant surinkimo linijos ir laikyti jį ten, kol jis bus sukurtas pagal atstovo užsakymą ir paruoštas pristatyti visame pasaulyje.”

Nauja gamykla – pirmasis Horicon atnaujinimas per daugiau nei 30 metų – logiška reakcija į augančią Gator paklausą visame pasaulyje. Sujungus dvi skirtingas operacijas, gamykla supaprastina visą pristatymo procesą ir leidžia patyrusiems cecho darbuotojams užtikrinti, kad viskas bus taip, kaip reikia.

Universalieji visureigiai Gator, surinkimo linija, gamykla, operatorius
Universalieji visureigiai Gator, surinkimo linija, gamykla, operatorius
Kitas atnaujinimas – daugiau laisvės ateinantiems 10–15 metų; kol kas galime būti ramūs.
STEVE JOHNSON,
FACTORY MANAGER
Universalieji visureigiai Gator, surinkimo linija, gamykla, operatorius, detalė
40 proc. laiko praleidžiu
ceche, nes būtent čia sukuriama kokybė.
STEVE JOHNSON,
FACTORY MANAGER
Universalieji visureigiai Gator, surinkimo linija, gamykla

Tai skamba kaip vadovų žargonas, nes dauguma įmonių pastaraisiais metais perėmė panašų požiūrį, daugiausiai iš japonų gamintojų. „Horicon“ skiriasi tuo, kad strategija natūraliai vystėsi 156 metus ir yra gamyklos esmė. Iš tiesų, dauguma žmonių, dirbančių Horicon, yra trečioji ar net ketvirtoji John Deere darbuotojų karta. Ta šeimyninė dvasia ir tęstinumo jausmas garantuoja, kad standartai visada bus madingi.

Trumpai tariant, niekas nepriimtų skubaus arba laikino sprendimo, – ironiškai pašiepia Steve'as – Jie žino, kad tokie sprendimai grįžta bumerangu atgal.”

Daroma išvada, kad naujoji gamykla yra puikus patobulinimas tai komandai, kuri nori viską atlikti puikiai. Tačiau, kol visi krykštauja Horicon gamykloje, būtent jūs, klientas, pasipelnysite labiausiai. Nesvarbu, koks modelis, kokios specifikacijos, galite būti tikri, kad Steve'as ir jo kolegos pasirūpins viskuo, kad jūsų naujasis „Gator“ atvyks greitai, punktualiai ir būtent taip, kaip pageidavote.

Universalieji visureigiai Gator, gamykla, stovėjimo aikštelė