Augusta Elements

Augusta Elements CUT gamykla

 

 

Žemė oras, vanduo ir ugnis – visi šie elementai susijungia John Deere gamykloje JAV, Grovtaune, Džordžijos valstijoje. Tačiau svarbiausias penktasis elementas: inžinieriai ir meistrai, kurie sukuria ir surenka mūsų kompaktiškus universalius traktorius, o šie parduodami visame pasaulyje.

Naudodami naujausias technologijas, jie sujungia geležį, plieną, stiklą ir gumą sukurdami aukščiausios kokybės įrangą. John Deere – akivaizdi aistra aukštos kokybės technologijoms. Tai akivaizdu kiekvieno kompaktiško universalaus traktoriaus veržlėje, varžtelyje ir suvirintose dalyse. Taip pat ir žmonių, kurie su pasididžiavimu juos sukuria.

Augusta gamykla, kompaktiški universalieji traktoriai
Augusta gamykla, kompaktiški universalieji traktoriai, gamyba, žmonės

SUKURTA EUROPAI

Mes niekada neieškome kompromisų. Štai kodėl kiekvienas aukščiausios kokybės traktorius yra iš pagrindų europietiškas. Pradedant metrinėmis veržlėmis, varžtais ir baigiant emisijos standartais, saugumo įspėjimais, kiekvienas padargas paruoštas naudoti.

     

Mes niekada nemanome, kad kažkas bus gerai, mes tiesiog padarome tai.
DAVID KING
MANUFACTURING ENGINEER

     

Augusta gamyklos, kompaktiški universalieji traktoriai, vidus
Augusta gamyklos, kompaktiški universalieji traktoriai, darbuotojai

  

Augusta gamyklos, universalusis traktorius

   

Čia dirbantys žmonės tikrai nori atlikti gerą darbą. Jie išklauso atsiliepimus ir pataria, kaip mums dar labiau viską pagerinti.
DAVID KING
MANUFACTURING ENGINEER

     

Augusta gamykla, kompaktiški universalieji traktoriai, gamyba, žmonės

SUKURTA EUROPAI

Įmonėje Augusta kiekvieną traktorių sukuriame pagal technologiją, atsižvelgdami į regioną, į kurį bus pristatytas traktorius. Taigi, kai perkate 1, 2, 3 ar 4 serijos modelį Europoje, būkite tikri, kad nuo pat pradžių viskas veiks sklandžiai ir saugiai. Pradedant veidrodėliais ir lempomis baigiant emisijos standartais ir saugumo įspėjimais, mūsų darbuotojai „Augustoje“ daro viską, kad sujungtų tai, kas geriausia: amerikietišką kokybę ir europietiškas specifikacijas.

     

Europiečiai daug ilgiau ir daugiau naudojasi mūsų padargais nei klientai JAV. Taigi, jei galime patenkinti europiečių poreikius, galime patenkinti bet kieno!
STEVE SANNER
FIELD TEST SUPERVISOR

     

INTERVIU

Davidas Kingas, 24 metų, gamybos inžinierius.

Planuoja ir prižiūri 3 ir 4 serijų aukščiausios kokybės kompaktiškų traktorių gamybos linijas. Kiekvieną dieną jis ieško būdų, kaip dar labiau pagerinti įrankius, procesus ir kokybės patikrinimus. “Džiaugiuosi, kad nepaisydami augančių darbo sąnaudų JAV galime sukurti tokius puikius gaminius.”

Steve'as Sanneris, 61 metų, patikros vadovas.

Specialistas įmonėje dirba 19 metų. Prieš trejus metus, kai buvo sukurtas naujas traktorius, Steve'as tikrino prototipus, dar prieš pradedant gamybą ieškodamas trūkumų. “"Mano kolegos gauna pinigus už traktorių kūrimą, o aš – už sugadinimą", – juokauja vyras. “Kai randu trūkumą, visi kartu sprendžiame problemą ir ją ištaisome.”

Augusta gamyklos, kompaktiški universalieji traktoriai