Expert Check - kombainams

Ekspertų patikra kombainams
  • Darbo laikas

    Darbo laikas

  • Maksimalus našumas

    Maksimalus našumas

  • Mažesnės eksploatavimo sąnaudos

    Mažesnės eksploatavimo sąnaudos

expert-check-kombainai
viską apimantys paketai

Viskas, ko reikia, už vieną kainą 

Mūsų populiariuose fiksuotų kainų paketuose yra viena „viskas įskaičiuota“ dalis ir darbas, kad sutaupytumėte pinigų. Remdamiesi „Expert Check“ rezultatais, nuspręskite, kokį darbą norite atlikti, ir sumokėkite tik vieną kainą.

Kombaino rinktuvo aukščiausios klasės paketasKombaino rinktuvo aukščiausios klasės paketasKombaino rinktuvo aukščiausios klasės paketas

Kombaino rinktuvo aukščiausios klasės paketas

HeadingIcon

Nerizikuokite. Mes sureguliuosime sraigės galinius kreipiklius, pakeisime pjovimo dalgį, patikrinsime sankabą, diržus ir grandines.

Kombaino oro kondicionavimo paketasKombaino oro kondicionavimo paketasKombaino oro kondicionavimo paketas

Kombaino oro kondicionavimo paketas

HeadingIcon

Pasirūpinkime, kad jūsų oro kondicionierius būtų paruoštas kitai karštai vasarai. Sistemos natūraliai praleidžia dujas ir turėtų būti papildomos kas dvejus metus. Techninė priežiūra apima kabinos oro filtro pakeitimą, šaldymo skysčio išleidimą, pripildymą ir dar daugiau.

Kombaino variklio paketasKombaino variklio paketasKombaino variklio paketas

Kombaino variklio paketas

HeadingIcon

Palaikykite maksimalų variklio darbą ir prailginkite jo eksploatavimo laiką naudodami originalius tepalus ir filtrus. Techninė priežiūra apima kabinos oro filtro pakeitimą, šaldymo skysčio išleidimą, pripildymą ir t. t.

Susijusios temos

„Click & Collect“

„Click & Collect“

Užsakyti dalis dar niekad nebuvo taip paprasta! Visos reikalingos dalys pasiekiamos pelės paspaudimu.

Expert Check 7+

Expert Check 7+

Šis techninis patikrinimas idealiai tinka jums, jei jūsų „John Deere“ traktoriui yra septyneri ar daugiau metų. „Expert Check 7+“ parengia išsamią ataskaitą, kurioje aprašoma jūsų traktoriaus būklė. Gausite konkrečias rekomendacijas, kaip išspręsti galimas problemas ir atlikti remontą naudojant originalias „John Deere“, „Reman“ arba alternatyvias dalis. Taip galite išlaikyti aukštą traktoriaus našumo lygį ir mažas eksploatavimo išlaidas.

GRĮŽTI >

Minėtų komplektų kainų, į kurias viskas įskaičiuota, teiraukitės jus aptarnaujančio atstovo!
Visi darbai atliekami specialiais John Deere įrankiais ir vadovaujantis naujausiomis gamintojo techninėmis instrukcijomis.