Nerizikuokite

NERIZIKUOKITE

Pajusite skirtumą

 

Ar žinojote, kad originalūs „John Deere“ smulkinimo būgno peiliai pasižymi aukštos kokybės stambių grūdų volframo karbido danga, kuriai būdingas puikus sukibimas? Štai kodėl jie yra atsparesni dėvėjimuisi ir eksploatuojami ilgiau nei panašūs konkurentų gaminiai. Tai padeda sumažinti techninės priežiūros ir eksploatavimo išlaidas.

 


Smulkinimo būgno peiliai: Kodėl mūsų pagaminti eksploatuojami ilgiau

Smulkinimo būgnas labai svarbus pašarų kombaino našumui. Todėl labai svarbu pasirinkti peilius, kurie yra tinkami, našūs ir ilgalaikiai. „John Deere“ smulkinimo būgno peiliai specialiai pagaminti jūsų „John Deere“ pašarų kombainui.

  1. Smėliu nušlifuoti paviršiai užtikrina tikslų suspaudimą.
  2. Indukciškai užgrūdinta pjovimo zona ilgiau išlieka aštri.
  3. Tvirtas korpusas sumažina lūžimo pavojų.
  4. Pailgintą peilio korpusą galima įtraukti susidūrus su kokiu nors objektu.
  5. Prekės ženklas nurodo orignialų „John Deere“ peilį.
Peiliai
Ypač tvirtas: peilių danga

Ypač tvirtas: peilių danga

Originalūs „John Deere“ peiliai ilgiau išlieka aštrūs. Tvirta volframo karbido danga reiškia aukštos kokybės pjovimą, ilgesnį eksploatavimą ir mažesnes degalų sąnaudas.

Papildoma apsauga nuo akmenų

Papildoma apsauga nuo akmenų

Naudojame keturias peilių eiles, kurios įtraukiamos, kai atsitrenkia į pašalinius objektus. Konstrukcija apsaugo rotorių nuo žalos ir sumažina prastovas.

„Dura Line“ žolės peiliai (7000 serija SPFH)

„Dura Line“ žolės peiliai (7000 serija SPFH)

Norėdami ilgesnio dėvėjimosi laikotarpio, 7000 serijos SPFH įtaisykite „Dura Line“ žolės peilį su 33% platesne smulkinimo krašto danga. Jie yra standartiniai 8000 serijos SPFH.