GERIAU, NEI ĮPRASTA – PASIŪLYMAI

„John Deere“ prekybos atstovas padės jums daug sutaupyti – gaukite 10 % nuolaidą nuo skelbiamos kainos

Jau dabar galite įsigyti pasirinktus modelius su 10 %* nuolaida nuo standartinės kainos su pasirinkta komplektacija ir priedais. Pasiūlymas galioja ribotą laiką. Tiesiog kreipkitės į savo prekybos atstovą, įsigykite ir išvažiuokite sutaupę tūkstančius. Tai tikrai taip paprasta – pasitarkite su savo „John Deere“ prekybos atstovu jau dabar!

Įrašykite toliau savo pašto kodą ir paklauskite savo prekybos atstovo:

Pasirinkite ir susisiekite su savo prekybos atstovu

3E serijos kompaktiškas universalus traktorius

3E serijos kompaktiškas universalus traktorius

Statyk, pjauk, kask, įdirbk – yra šimtas darbų. Savo komandoje turėdami „John Deere“ 3025E ir 3038E serijos kompaktiškus universalius traktorius esate pasirengę viskam.

„Gator™“ HPX815E – darbinė universali transporto priemonė

„Gator™“ HPX815E – darbinė universali transporto priemonė

Įtraukite šią tvirtą, patikimą, universalią transporto priemonę į savo komandą – galėsite dirbti greitai ir atlikti visus darbus. Nuo didelių, sunkių krovinių gabenimo iki greito judėjimo transporte – jūs galite atlikti viską. „Gator™“ HPX815E visada yra tinkamas pasirinkimas tiek darbams uždarose patalpose, tiek lauke.

5E 3 cilindrų serijos traktoriai

5E 3 cilindrų serijos traktoriai

Ką manote apie šiek tiek papildomo komforto, siūlomo kartu su produktyvumu? Pagalvokite apie efektyvų, kompaktišką, manevringą traktorių kuris atlieka visus Jūsų sąraše esančius darbus. Jūs patirsite neregėtą pasimėgaujimą važiavimu 3 cilindrų 5058E, 5067E ir 5075E serijos traktoriais.

 • Dinamiškas našumas

  Įsigiję 3E džiauksitės visapusišku manevringumu ir lengvu bei paprastu valdymu su "Twin Touch" pedalais ir vairo stiprintuvu. Jums taip pat patiks, kad variklio skyrių pasieksite paprastai, nes dėl dviejų variklio gaubtą pakeliančių cilindrų, atidarymas tampa paprastesnis negu ankščiau. Dirbti sėdint 3E yra geriau – o dabar tai ir lengviau prieinama, nei kada nors anksčiau.

  Norėdami gauti 10 % nuolaidą, susisiekite su prekybos atstovu

  Dinamiškas našumas
 • Saugus produktyvumas

  Su „Gator™“ HPX815E visada esate saugus – tai užtikrina mūsų apsauginės konstrukcijos apvirtimo atveju tentas. O kai stabdymas reiškia sustojimą akimirksniu, tai taip pat užtikrina visiškai hidrauliniai stabdžiai. Lengvai vairuojamas ir patikimas – dirbant su 3E dirbti galima tiesiog geriau, o dabar jis yra dar prieinamesnis nei anksčiau.

  Norėdami gauti 10 % nuolaidą, susisiekite su prekybos atstovu

  Saugus produktyvumas
 • Efektyvumas visur ir visada

  Kai darbas reikalauja kruopštumo ir našumo, 5E serijos traktorių eigos lėtintuvo pavara leidžia dirbti vos 280 m/val. greičiu. Galingai ekonomiška tik dyzelinu grindžiama technologija taupo degalus, o 24F/12R „PowrReverser“ transmisija pasiekia maksimalų 40 km/val. greitį. Dirbti sėdint 5E yra geriau – o dabar tai ir lengviau prieinama, nei kada nors anksčiau.

  Norėdami gauti 10 % nuolaidą, susisiekite su prekybos atstovu

  Efektyvumas visur ir visada

* 10% nuolaida nuo dabartinės pasirinktos technikos bei funkcijų kainos. Tinka Gator™ HPX815E, 3025E, 3038E, 5058E, 5067E, 5075E. Pasiūlymas galioja tik dalyvaujančios prekybos atstovybėse, prekių kiekis ribotas. Pasiūlymas galioja iki 2021.08.31.