PATIKRINKITE IR GAUKITE ĮRANGĄ UŽ PUSĘ KAINOS!

PATIKRINKITE IR GAUKITE ĮRANGĄ UŽ PUSĘ KAINOS!

Nepraleiskite šio riboto laiko pasiūlymo. Registruokitės!

Patikrinkite ar Jūsų John Deere gali prisijungti prie interneto ir sutaupykite

Jei jūsų mašiną galima prijungti, bet dar nėra įdiegta reikalinga įranga, galite įsigyti JDLinkTM rinkinį už pusę kainos, įskaitant montavimą!
Prisijungi verta – taip gausite tiesioginę prieigą prie operacijų centro ir įrankių, kurie taupo laiką, padeda išmaniau valdyti išteklius ir leidžia priimti geresnius sprendimus dėl pelningumo. Taip pat: John Deere Connected SupportTM, apjungia technikos darbingumą užtkrinančią duomenų analitiką, pranešimų įrankius ir pro-aktyvų pardavimo atstovų palaikymą.

Norėdami pradėti, įveskite technikos serijos numerį (-ius) dabar!

*būtina užpildyti

Norėdami gauti savo mašinos rezultatus, pasirinkite pardavimo atstovą.

Kai patvirtinsite savo pardavimo atstovo pasirinkimą, mes atsiųsime jums el. laišką su patikrinimo rezultatu ir pardavėjo kontaktine informacija.

Deja, neradome prekybos atstovo jūsų regione. Ir toliau gausite savo rezultatus paštu.

John Deere specialistas susisieks su jumis, kad surastų pardavimo atstovą!

*būtina užpildyti

Ačiū!

Norėdami užbaigti registraciją, patikrinkite savo el. pašto dėžutę (ir aplanką „Šlamštas“) bei spustelėkite nuorodą patvirtinimo el. laiške.

Po sėkmingo patvirtinimo gausite el. laišką su savo duomenimis ir nuoroda į asmeninius rezultatus.
Tai gali užtrukti iki valandos.

Jūsų „John Deere“ komanda

Galimybės prijungti prie interneto patikrinimo rezultatai

Nepraleiskite šio riboto laiko pasiūlymo! Susisiekite su savo John Deere pardavimo atstovu:

John Deere specialistas susisieks su jumis, kad surastų pardavimo atstovą!

Informacija apie jus:

Patikrinkite, ar išsami – čia pateikiami jūsų rezultatai:

Grįžti į kampanijos puslapį

Prisijungti verta

Žiūrėkite vaizdo įrašus ir sužinokite daugiau apie prijungtos prie interneto mašinos privalumus – dirbkite išmaniau ir pelningiau.

Dirbkite išmaniau ir sutaupykite laiko naudodamiesi operacijų centru

Tiesiogiai perkelkite lauko duomenis internetu iš savo kompiuterio į operacijų centrą ir pasiekite juos iš bet kurio įrenginio. Planuokite savo darbą ir tiesiogiai siųskite darbo informaciją į atskiras mašinas, stebėkite jų vietą, būseną ir darbo eigą realiuoju laiku, kad galėtumėte priimti išmanesnius ir labiau pagrįstus sprendimus.

Maksimaliai padidinkite savo darbo laiką naudodami John Deere Connected Support™

Aktyviai išspręskite problemas, kol jos netrukdo jūsų produktyvumui:
John Deere Connected Support™ padeda jums ir jūsų pardavimo atstovui stebėti jūsų mašinos būklę tokiais įrankiais kaip Expert Alerts ir Machine Dashboard. Jei įrankiai praneša apie parametrų triktį, su jumis nedelsiant bus susisiekta ir gausite operatyvų pagalbą, kurios reikia norint išlaikyti produktyvumą.

"Naudodami John Deere Connected Support™ žinokite kaip "jaučiasi" Jūsų mašina ir pigiai spreskite mažas problemas, kol jos netapo dideliais ir brangiais gedimais."

John Deere Connected Support™ specialistas
John Deere Connected Support™ specialistas
Operations Center

Operacijų centras

Naudodamiesi operacijų centru, galite iš anksto planuoti savo darbą ir siųsti informaciją apie darbą tiesiogiai į atskiras mašinas. Tai taupo jūsų laiką, nes pašalinsite nedarbingą laiką lauke ir sumažinsite operatoriaus klaidas. Patikrinkite savo mašinų buvimo vietą ir būseną realiuoju laiku ir priimkite geresnius ir labiau pagrįstus sprendimus. Jūs netgi galite dalytis dokumentacijos duomenimis su savo konsultantais, kad jie žinotų, kokius darbus atlikote.

Connected Support

John Deere Connected Support™

Pasinaudodami John Deere Connected SupportTM įrankių galimybėmis, maksimaliai padidinsite mašinos darbngumą. Mašinoje įdiegta įranga leidžia jūsų John Deere pardavimo atstovui stebėti mašinas būklę. Naudojant Expert Alerts, galima nustatyti galimus mašinos gedimus ir juos ištaisyti, kol jie netapo problema. Ši apdovanojimų gavusi technologija sumažina diagnostikos ir remonto laiką vidutiniškai iki 20 %.