R41 SERIJA SU 40i / 50i PURKŠTUVAIS

R41 purkštuvas

Be jokių ribų

R41 serija su 40i ir 50i purkštuvais yra sukurta puikiai kokybei užtikrinti. „TerrainControl Pro“ arba „TerrainCommand Pro“ padeda išlaikyti sijų stabilumą dirbant dideliu greičiu, o nepriklausoma ratų pakaba, IV kategorijos kabina, nauja daugiafunkcė svirtis ir „CommandARM“ porankis prisideda prie išskirtinio operatoriaus patogumo. Puiki nuolatinė purškimo kokybė ir aprėptis džiugins jus visą sezoną, nes purkštuvuose įrengta tiesioginė purškimo normos kontrolės sistema „PowrSpray™“ ir tikslumo valdymo funkcija „ExactApply™“.

Kabinoje visko daugiau, viskas jums

Kabinoje visko daugiau, viskas jums

Tai naujas jaukumo ir patogumo kabinoje lygis: visi valdikliai jūsų pageidaujamose vietose, stulbinamai netrukdomas vaizdas ir IV kategorijos kabinos oro filtravimo sistemai taikomų reikalavimų atitiktis – mūsų IV kategorijos kabina suteikia jums erdvę darbui, kad galėtumėte lengvai ir sklandžiai važiuoti naudodami XtraFlex ratų pakabą, ir suteikia visišką kontrolę valdant CommandARM porankiu.

„PowrSpray™“

PowrSprayTM

Pripildykite purkštuvą greičiau, purškite tiksliau. Unikali 2 grandinių „PowrSpray™“ sistema padeda greitai ir efektyviai užpildyti bei išskalauti baką ir purkšti. Viskas valdoma tirpalo valdymo sistemos mygtuku. „PowrSpray™“ užtikrina išskirtinį tikslumą, dirbant bet kokiu greičiu ar slėgiu ir patiriant minimaliai persidengimų, visa tai dėl „Exact Apply™“.

 • „TerrainControl™ Pro“ ir „TerrainCommand™ Pro“

  Džiaukitės tolygia aprėptimi, kuri pasiekiama automatiškai: naudojant hibridinį režimą, jutikliais vienu metu skiriama, kur dirvožemis ir kur javai, „TerrainControl™ Pro“ sistema sureguliuoja strėlės aukštį ir pasukimą, kad aprėptis būtų optimali, o „TerrainCommand™ Pro“ sistema suteikia galimybę taikyti kintamosios geometrijos valdymą.

  „TerrainControl™ Pro“ ir „TerrainCommand™ Pro“
 • ExactApply™

  Naudodami impulsų pločio moduliavimą, tiksliau nupurškite daugiau savo pasėlių, išlaikydami tikslinį greitį ir lašelių dydį didžiausiu greičio diapazonu, kartu sumažindami persidengiančius plotus ir sumažindami sąnaudas. „ExactApply™“, papildyta apsisukimų kompensavimo sistema, automatiškai keičiama purškimo sparta skirtingose sijos sekcijose, kad būtų taikoma tinkama purškimo norma konkrečiose vietose.

  ExactApply
 • Uždaros perpylimo sistemos jungtis

  Lengvai prisijungę prie bet kokios uždaros perpylimo sistemos, išvengsite sąlyčio su augalų apsaugos skysčiais. Galite užpildyti ir plauti purkštuvą adaptoriumi prijungdami jį tiesiai prie talpyklos; tai populiaru tarp augalų apsaugos produktų gamintojų.

   

  Uždaros perpylimo sistemos jungtis
Viskas dėl jūsų ir dėl rezultatų

Viskas dėl jūsų ir dėl rezultatų

Puikiai išmanote savo darbą. Sukūrėme R41 seriją su 40i/50i purkštuvais, kad savo darbą atliktumėte dar geriau. Išbandykite, kaip galima purkšti, kad gautumėte didesnį pelną, pasitelkiant išskirtines sijos judėjimo kontrolės, purškimo tikslumo, naujo operatoriaus komforto lygio ir intuityvaus purkštuvo valdymo teikiamas galimybes.

MODELISTIRPALO BAKASSIJOS PLOTISPLOVIMO BAKASSIURBLIO NAŠUMAS

-

-

-

-

4000 l

Plieno: 24-36 m
Anglies pluošto sija*: 36 m

400 l

1000 l/min pripildymui

5000 l

Plieno: 24-36 m
Anglies pluošto sija*: 36 m

400 l

1000 l/min pripildymui

*kai vietoje leistina