910GMedvežė

  • Mažiausias G serijos medvežės
  • FT4 variklis John Deere 4045
  • Nauja hidraulinė sistema
  • Keli priedų variantai

SUKIOJAMA IR IŠLYGINAMA ARBA STACIONARI KABINA

Patogi kabina padidina našumą. John Deere miško mašinos kabina yra patogi ir ergonomiška darbo aplinka. Kabina gali būti stacionari arba sukiojama ir išlyginama. Išlyginama ir sukiojama kabina padeda operatoriui išlaikyti tinkamą darbo pozą, kad neskaudėtų nugaros ir pečių. Operatorius gali sėdėti tiesiai netgi dirbdamas ant nelygaus paviršiaus, o kabina gali gali sukiotis bet kuria kryptimi, kad atsigręžtų į darbo vietą.  Kabinos priekyje yra daugiau vietos kojoms, o sėdynė turi du skirtingus aukščio parametrus. Patikrintas ir efektyvus vibracijos sugėrimas dar labiau pagerina darbo sąlygas. Išlyginimo ir sukiojimo funkcijos yra papildoma mašinų parinktis. Jei tos parinktys nepasirenkamos, kabina bus stacionari.

Stacionari kabina

Stacionari medvežių kabina ekspeditoriams yra visiškai kitokios konstrukcijos. Vienas iš stacionarios kabinos, skirtos medvežiams, pranašumų yra žemas svorio centras, kuris suteikia tvirtą sėdynės pojūtį. Dideli langai suteikia gerą matomumą visomis kryptimis, taip pat arti mašinos ir jos padangų. Kabinoje yra guminiai tvirtinimo elementai, slopinantys vibraciją. Medvežių stacionarioje kabinoje triukšmo lygis yra žemas ir atitinka išlyginamosios ir sukiojamosios kabinos triukšmo lygį.


Kabinos vidaus medžiagos

Kabinoje yra maža krosnelė ir šaldytuvas, kurie pravers per pertraukas. Kabinos vidaus medžiagos parinktos taip, kad būtų lengva valyti. Odinę vidaus statramsčių medžiagą lengva valyti. Iš neopreno pagamintos valytuvų šluotelės yra patvaresnės nei natūralios gumos šluotelės. Ergonomiška sėdynė, oro kondicionavimas ir šildymas, skydeliai nuo saulės ir užuolaidėlės bei šoninių langų valytuvai padaro kabiną patogesnę.  Dirbant tamsoje reikia daug šviesos, todėl nuolat tobulinamas žibintų išdėstymas, kad pagerėtų matomumas rudenį ir žiemą.

 

 

Strėlės valdymas išsiskiria John Deere kokybe: atliekamas tiksliai ir greitai.

Eero Kotamäki
Operator Eero Kotamäki
Jykylä & Pojat Oy, Finland

Nedidelis ir manevringas  John Deere 910G medvežis yra naujas variantas miško retinimo darbams, ypač pažeidžiamose vietovėse. Unikalią John Deere IBC galima naudoti su medvežių CF5 strėle.

Nedidelis ir manevringas  John Deere 910G medvežis yra naujas variantas miško retinimo darbams, ypač pažeidžiamose vietovėse. Unikalią John Deere IBC galima naudoti su medvežių CF5 strėle.

John Deere 910G