1010GMedvežė

  • Leistinoji apkrova 11 tonų
  • FT4 variklis John Deere 4045
  • Keli priedų variantai
  • IBC ir ilgo galinio vežimėlio variantai

 

Tvarkinga mediena

Rūšiuokliai

Rūšiuokliai leidžia lengvai rūšiuoti medieną medvežės krovimo zonoje. Rūšiuoklius yra paprasta naudoti. Kreipiamieji rūšiuokliai gali būti greitai pakreipti griebtuvu. Rūšiuokliai yra apie 20 cm aukščio vertikalioje padėtyje, ir apie 10 cm, kai pakreipti.

„TimberMatic“ žemėlapių pagalba skirtingą medieną galima paryškinti skirtingomis spalvomis, pažymėti mėgstamiausią. Tai kartu su rūšiuokliais padeda atskirti asortimentą ir sudėti jau surūšiuotą krovinį, kas reikšmingai paspartina iškrovimą.

 

 

SUKIOJAMA IR IŠLYGINAMA ARBA STACIONARI KABINA

Patogi kabina padidina našumą. John Deere miško mašinos kabina yra patogi ir ergonomiška darbo aplinka. Kabina gali būti stacionari arba sukiojama ir išlyginama. Išlyginama ir sukiojama kabina padeda operatoriui išlaikyti tinkamą darbo pozą, kad neskaudėtų nugaros ir pečių. Operatorius gali sėdėti tiesiai netgi dirbdamas ant nelygaus paviršiaus, o kabina gali gali sukiotis bet kuria kryptimi, kad atsigręžtų į darbo vietą.  Kabinos priekyje yra daugiau vietos kojoms, o sėdynė turi du skirtingus aukščio parametrus. Patikrintas ir efektyvus vibracijos sugėrimas dar labiau pagerina darbo sąlygas. 

Efektyvų darbą užtikrinantis John Deere 1010G medvežis, kurio leistinoji galia 11 tonų, tinka dirbti bet kurioje vietovėje ir bet kokiomis sąlygomis. Galima naudoti su unikaliu išmaniuoju strėlės valdymu.

 

John Deere 1010G medvežiu dirbama miške.

John Deere 1010G