1010GMedvežė

  • Leistinoji apkrova 11 tonų
  • FT4 variklis John Deere 4045
  • Keli priedų variantai
  • IBC ir ilgo galinio vežimėlio variantai
Priekinio vežimėlio pakėlimas užtikrina didesnį manevringumą vietovėje

Priekinio vežimėlio pakėlimas užtikrina didesnį manevringumą vietovėje

Priekinio vežimėlio priekinius ir galinius ratus galima pakelti. Funkcija pagerina mašinos manevringumą ir operatoriaus ergonomiką sudėtingoje vietovėje, palengvina griovių pervažiavimą priartėjus nepatogiu kampu. Galima naudoti 910G ir 1010G medvežiams.

John Deere 1510G

XI jib strėlė

Naujas strėlės modelis yra patogesnis, ilgaamžiškesnis ir jam paprasta atlikti techninę priežiūrą. Santykis tarp kėlimo ir strėlės įėjimo / išėjimo yra labiau subalansuotas, todėl judėjimo trajektorijos ir strėlės veikimas tampa sklandesnis ir dar produktyvesnis.

Galingas XE pailginimas

Galingas XE pailginimas

XE strėlės pailginimą sudaro ilgiklis ir strėlė su išorinėmis žarnomis. Pailginimas skirtas mažų ir vidutinio dydžio medvežių CF5, CF7 ir CF7S 8,5 m strėlėms. 

 

Tvarkinga mediena

Rūšiuokliai

Rūšiuokliai leidžia lengvai rūšiuoti medieną medvežės krovimo zonoje. Rūšiuoklius yra paprasta naudoti. Kreipiamieji rūšiuokliai gali būti greitai pakreipti griebtuvu. Rūšiuokliai yra apie 20 cm aukščio vertikalioje padėtyje, ir apie 10 cm, kai pakreipti.

„TimberMatic“ žemėlapių pagalba skirtingą medieną galima paryškinti skirtingomis spalvomis, pažymėti mėgstamiausią. Tai kartu su rūšiuokliais padeda atskirti asortimentą ir sudėti jau surūšiuotą krovinį, kas reikšmingai paspartina iškrovimą.