1010GMedvežė

  • Leistinoji apkrova 11 tonų
  • FT4 variklis John Deere 4045
  • Nauja hidraulinė sistema
  • Keli priedų variantai
  • IBC ir ilgo galinio vežimėlio variantai

SUKIOJAMA IR IŠLYGINAMA ARBA STACIONARI KABINA

Patogi kabina padidina našumą. John Deere miško mašinos kabina yra patogi ir ergonomiška darbo aplinka. Kabina gali būti stacionari arba sukiojama ir išlyginama. Išlyginama ir sukiojama kabina padeda operatoriui išlaikyti tinkamą darbo pozą, kad neskaudėtų nugaros ir pečių. Operatorius gali sėdėti tiesiai netgi dirbdamas ant nelygaus paviršiaus, o kabina gali gali sukiotis bet kuria kryptimi, kad atsigręžtų į darbo vietą.  Kabinos priekyje yra daugiau vietos kojoms, o sėdynė turi du skirtingus aukščio parametrus. Patikrintas ir efektyvus vibracijos sugėrimas dar labiau pagerina darbo sąlygas. Išlyginimo ir sukiojimo funkcijos yra papildoma mašinų parinktis. Jei tos parinktys nepasirenkamos, kabina bus stacionari.

Stacionari kabina

Stacionari medvežių kabina ekspeditoriams yra visiškai kitokios konstrukcijos. Vienas iš stacionarios kabinos, skirtos medvežiams, pranašumų yra žemas svorio centras, kuris suteikia tvirtą sėdynės pojūtį. Dideli langai suteikia gerą matomumą visomis kryptimis, taip pat arti mašinos ir jos padangų. Kabinoje yra guminiai tvirtinimo elementai, slopinantys vibraciją. Medvežių stacionarioje kabinoje triukšmo lygis yra žemas ir atitinka išlyginamosios ir sukiojamosios kabinos triukšmo lygį.


Kabinos vidaus medžiagos

Kabinoje yra maža krosnelė ir šaldytuvas, kurie pravers per pertraukas. Kabinos vidaus medžiagos parinktos taip, kad būtų lengva valyti. Odinę vidaus statramsčių medžiagą lengva valyti. Iš neopreno pagamintos valytuvų šluotelės yra patvaresnės nei natūralios gumos šluotelės. Ergonomiška sėdynė, oro kondicionavimas ir šildymas, skydeliai nuo saulės ir užuolaidėlės bei šoninių langų valytuvai padaro kabiną patogesnę.  Dirbant tamsoje reikia daug šviesos, todėl nuolat tobulinamas žibintų išdėstymas, kad pagerėtų matomumas rudenį ir žiemą.

 

 

Efektyvų darbą užtikrinantis John Deere 1010G medvežis, kurio leistinoji galia 11 tonų, tinka dirbti bet kurioje vietovėje ir bet kokiomis sąlygomis. Galima naudoti su unikaliu išmaniuoju strėlės valdymu.

 

John Deere 1010G medvežiu dirbama miške.

John Deere 1010G