2WD kirtimo galva H219

Savybės

Išplėsti visusSutraukti visus

Didžiausias tiekimo skersmuo 750 mm

Mašinos pjaunamoji H219

H219 yra nauja kirtimo galva, skirta didelėms ratinėms ir vikšrinėms medkirtėms ir yra skirta masyviems kamienams pjauti. Dviem ratais varomoje H219 yra dviejų pavarų tiekimo varikliai. Tiekimo jėga ir greitis optimizuojami atsižvelgiant į medžio dydį. Nukirstas kamienas tvirtai suimamas, genėjimas yra efektyvus, o kreivi medžiai tvarkomi sklandžiai. Galima rinktis naują patobulintą viršutinį pjūklą.

  • Didžiausias tiekimo skersmuo 750 mm
  • Didžiausias tiekimo greitis 4,5–6,0 m/s
  • Svoris be sukimo įrenginio ir sąsajos yra 1930 kg
  • Pjovimo blokas SuperCut 100S

H219 gerai veikia ir lupant didelių eukaliptų žievę su specialia įranga. Žievės lupimo kokybė ir produktyvumas yra nuostabūs.

Ilgis išmatuojamas labai tiksliai

Ilgis išmatuojamas labai tiksliai, nes yra naujas matavimo įrenginys su ilgio matavimo svirtimi. Pakanka mažiau laiko norint iš naujo nustatyti ilgio matavimą procesoriaus programoje, nes naudojamas automatinis pasirenkamas ilgio matavimo nustatymo iš naujo lazerinis jutiklis (rasite gale). Nauja ilgio matavimo svirtis padidina patvarumą, matavimo tikslumą ir palengvina priežiūrą. Galima naudoti naują pasirenkamą matavimo ratą, skirtą dirbti su stora žieve. Pasirenkami masyvios  medienos tiekimo ratukai pagerina sugriebimą dirbant su sunkiais rąstais ir pajūrinėmis pušimis. Pagerinta apsauga aplink ilgio matavimo svirtį, taip pat – viršutinėje rėmo dalyje, kad būtų geriau apsaugotos žarnelės ir cilindrai.

Lengva prižiūrėti

Kad būtų lengviau prižiūrėti, naujo vožtuvo dangtelis atsidaro ir užsidaro lengvai – galima greitai pasiekti pagrindinį vožtuvą. Tiekimo variklio žarnelių jungtys yra vožtuvo dangčio išorėje Patobulintos tiekimo variklio žarnelės ir jų apsaugos.

SuperCut 100S pjovimo bloke yra naujas grandinės įtempimo įrenginys, automatiškai įtempiantis grandinę ir mechaniškai užblokuojantis pjūklo strypą – tai padeda išlaikyti pjūklo grandinę. Taip pat galima naudoti pjovimo strypus su plačia galine dalimi. Kartu šios savybės padeda išlaikyti pjūklo grandinę, o patobulintas pjūklo grandinės atlaisvinimas operatoriui palengvina grandinės keitimą.