Sodinimas ir sėja

Analizė ir paruošimas

Naudojant derliaus duomenų fiksavimo duomenis iš John Deere Operations Center™ kartu su kitais turimais duomenimis (dirvožemio ypatybių mėginių ėmimas, palydoviniai biomasės duomenys ir kt.), nesudėtinga sudaryti kintamų normų sėjimo žemėlapius. Galite tai daryti patys arba bendradarbiauti su savo agronomu ar tiksliosios žemdirbystės specialistu pas vietinį prekybos atstovą.

john-deere-precision-ag-specialist-with-customer

Darbų vykdymas lauke

Sudarę sėjimo žemėlapius, galite nustatyti atskirų laukų darbo planą su automatinio vairavimo linijomis, skirtomis sodinamajai ar sėjamajai, ir nusiųsti jį į savo traktorių. Dėl ISOBUS suderinamumo sėjamosios nustatymai bus rodomi traktoriaus ekrane, kai tik ji bus prikabinta. Traktoriui įvažiavus į lauką, užduotis bus automatiškai rodoma ekrane. Vairuotojui tereikia patvirtinti užduotį ir jis gali iškart pradėti.

Kokybė yra viskas. Svarbu viską atlikti teisingai.

cattle-farmer
James Dyer
Farm Owner

Klientų istorijos

Laikas sėti taikant kintamas normas!

Laikas sėti taikant kintamas normas!

Sėjimas taikant kintamas normas ne tik padidina derlių ir sumažina išlaidas. Tai svarbu ir norint tinkamai reaguoti į dėl klimato kaitos mažėjantį lietaus kiekį. Keletas Prancūzijos ūkininkų ir žemės ūkio paslaugų teikėjų paaiškina, kaip jie priėmė iššūkį.

Kiekviena sėkla yra brangi

Kiekviena sėkla yra brangi

John Deere kartu su Saaten-Union ieško naujų būdų, kaip optimizuoti sėjimą eilėmis. Norint tai pasiekti, reikia pasitelkti technines ir agronomijos žinias.