Apsauga ir auginimas

Analizė ir paruošimas

Naudojant derliaus duomenų fiksavimo duomenis iš John Deere Operations Center™ kartu su kitais turimais duomenimis (dirvožemio ypatybių mėginių ėmimas, palydoviniai biomasės duomenys ir kt.), nesudėtinga sudaryti kintamų normų žemėlapius. Juos galima naudoti purkštuve, mineralinių trąšų barstytuve ar srutų cisternoje su HarvestLab. Galite tai daryti patys arba bendradarbiauti su savo agronomu ar Precision Ag specialistu pas vietinį prekybos atstovą. Norint atlikti mechaninį piktžolių ravėjimą javų eilėse, reikės įsitikinti, kad turite reikiamas automatinio vairavimo linijas, skirtas jūsų padargui. Geriausiai tai galima pasiekti naudojant AutoPath™, nes ji suteikia tikslius duomenis apie javų eilių tikslių sodinimo linijų vietą, išvengiant bet kokio galimo pažeidimo.


john-deere-sprayer-specialist-with-customer

Darbų vykdymas lauke

Sudarę kintamų normų žemėlapius, galite nustatyti atskirų laukų darbo planą su automatinio vairavimo linijomis, skirtomis purkštuvui, barstytuvui ar srutų cisternai su HarvestLab. Išsamią darbo informaciją galima siųsti tiesiai į purkštuvą arba cisterną. Jei naudojate prikabinamą purkštuvą ar barstytuvą, tai bus nusiųsta į traktorių. Dėl ISOBUS suderinamumo prikabinamo purkštuvo ar barstytuvo nustatymai bus rodomi traktoriaus ekrane, kai tik jie bus prikabinti. Traktoriui įvažiavus į lauką, užduotis bus automatiškai rodoma ekrane. Vairuotojui tereikia patvirtinti užduotį ir gali iškart pradėti.

Norint atlikti mechaninį piktžolių ravėjimą, geriausia tai daryti naudojant padargą su automatiniu padargo valdymu, nes jis važiuos palei tikslias pasodintas eiles, kurias įrašė sėjamoji ar sodinamoji.

Technologijos padeda man sumažinti purškimo poveikį.

danish-farm-manager
Mathias Truel
Mørup Agro, Business Manager


Išmaniojo ūkininkavimo sprendimai

Slinkite per įvairius sprendimus ir spustelėkite technologiją, kad sužinotumėte, kaip ji gali jums padėti.

Klientų istorijos

Tiksliojo ravėjimo valdymas

Tiksliojo ravėjimo valdymas

Danielis Sousas iš Prancūzijos pietvakarių naudoja John Deere Operations Center™ ir jo ryšį su daugiau kaip 200 trečiųjų šalių programinės įrangos produktų, skirtų konkrečiai vietai pritaikytam piktžolių valdymui.

Tikslinis srutų naudojimas padidina kviečių derlių

Tikslinis srutų naudojimas padidina kviečių derlių

Tikslinis azoto trąšų naudojimas kviečiams, taikant trumpojo nuotolio infraraudonųjų spindulių (NIRS) technologiją, gali padidinti derlių iki 5 %. Holgeris Huffelmannas paaiškina NIRS technologijos sąranką ir galimybes.