Derliaus ėmimas

Analizė ir paruošimas

Jei kombaine arba SPFH naudojate kitokį rinktuvo plotį nei su kitais padargais, įsitikinkite, kad automatinio vairavimo linijos yra tinkamai nustatytos jūsų kombainui.
Nuimdami pašarų derlių, kai naudojamas HarvestLab sudedamųjų dalių matavimas, taip pat norėsite išanalizuoti gautą silosą, kad pradėtumėte planuoti žiemos pašarų atsargas.

Harvester Analysis and prepare

Darbų vykdymas lauke

Derliaus ir drėgmės jutiklius, taip pat HarvestLab sudedamųjų dalių matavimą reikia sukalibruoti derliaus nuėmimo pradžioje. Taip pat turėsite patikrinti, ar lauko duomenys automatiškai išsaugomi John Deere Operations Center™. Jei naudojatės rangovo paslaugomis derliui nuimti, galite jam suteikti laikiną prieigą prie savo John Deere Operations Center™ paskyros, arba paprašyti jo perkelti duomenis baigus nuimti derlių.

Tikslioji žemdirbystė mums padeda esant įvairiems dirvožemio tipams.

Uk-farm-manager
Simon Beddows
Manager, Coppid Farming

Klientų istorijos

HarvestLab™. Geriausios kokybės silosas

HarvestLab™. Geriausios kokybės silosas

Tinkamas pašaras užtikrina, kad tiek gyvuliai, tiek ūkininkas bus patenkinti. Žemės ūkio paslaugų teikėjas Andreasas Feilis tai puikiai žino. Naudodamas HarvestLab™ 3000, jis gali analizuoti kukurūzų derlių iki paskutinio pluošto, tebebūdamas laukuose.

Tikslumas yra misija

Tikslumas yra misija

Žemės ūkio paslaugų teikėjo Flaskamp klientai naudojasi tiksliojo ūkininkavimo pranašumais daugiau kaip 10 metų. Įmonė palaiko įprastus pradinio lygio darbus, taip pat sudėtingas tiksliojo ūkininkavimo užduotis.