Stiprūs daugiau nei šimtmetį

Pasižiūrėkite apie 100 John Deere traktoriaus metų

Mūsų paveldas

Atraskite kertinius akmenis, kurie padėjo pamatus mūsų veiklai.

 • Plūgo atsiradimas

  Kai 1830-aisiais sprogo Amerikos ekonominis burbulas, John Deere išvyko į Vakarus, prie jo greitai prisijungė žmona ir penki vaikai. J. Deere buvo žinomas kalvis Vermonte, bet jis turėjo pradėti viską iš pradžių savo naujuose namuose Ilinojuje. Ieškodamas galimybių, kurios ateina kartu su sunkiu darbu, jis pradėjo keliauti į Vakarus, po žemę, kurią jis greitai pakeis amžiams.

  Istorinė 1855 m. pardavėjo reklama “Gamintojas John Deere, didmeninės ir mažmeninės plūgų ir žemės ūkio padargų prekybos atstovas. Molinas, Rok Ailando apygarda, Ilinojus”
 • Dirvai skirtas sprendimas

  Ilgai neužtruko, kol J. Deere atidarė savo kalvę Grand Detour, Ilinojuje. Jis greitai suprato, kad jo bendruomenės ūkininkams nesisekė dirbti laukuose, remiantis vien sunkiu jų darbu. Šioje vietovėje įsikuriančios šeimos susidūrė su sunkumais dėl klampios prerijų dirvos – tai buvo netikėtas iššūkis, palyginti smėlinga dirva jų tėvynėje. Jų išbandytas ketaus plūgas turėjo būti nugramdomas ir tvarkomas kas kelios pėdos centrinėje Amerikos dalyje.

  Piešta iliustracija, kurioje parodytas ūkininkas, valantis žemes nuo plieninio plūgo
 • Kalvis, pasinaudojęs galimybėmis

  Įsitikinęs, kad problemą išspręstų kitokia medžiaga ir forma, J. Deere rado lūžusią plieninę pjūklo geležtę ir pradėjo gamybos istoriją. Vieno žmogaus šiukšlės tapo proveržį sukėlusia J. Deere naujove. Jis suteikė geležtei naują formą, didelį dėmesį skirdamas tiksliems įrankio išlinkiams. Žemėje tai buvo pirmas tokio pobūdžio pasisekimas. Tai pasitarnavo bendruomenei, niekas nebebuvo taip pat, kaip anksčiau.

  Walter Haskell Hinton piešinys – John Deere dirba savo kalvėje
 • Mes išaugome iš žemės

  John Deere pasinaudojo momentu, kad iš šios vienos naujovės sukurtų verslą ir patobulintų patį gaminį. Pasitelkus tyrinėjimus, klientų atsiliepimus ir laiko išbandytą sunkų darbą, John Deere verslas sparčiai augo 1849 m. ir gamino 2000 plūgų per metus. Niekada nesitenkinęs “pakankamai gerais” rezultatais, J. Deere toliau plėtė savo veiklą. Dabar, po beveik dviejų šimtmečių, iš vienos lūžusios pjūklo geležtės išaugusi įmonė yra varomoji jėga pasaulyje – pradedant nuo dirvai skirtų sprendimų iki technologijų horizonto.

  1882 m. nuotrauka – trys vyrai stovi šalia Deere & Co traukinio vagono, prikrauto plieninių plūgų ir paruošto išgabenti, o fabriko darbininkai žūri pro langus iš užnugaryje esančio pastato