Aukštos kokybės kukurūzų rinktuvai

Įvairūs pločiai ir eilių tarpai

Kukurūzų galvutės yra įvairių pločių ir eilių tarpų

Mūsų aukštos kokybės kukurūzų pjaunamąsias gamina Vokietijoje įsikūrusi bendrovė „Geringhoff“. Galima rinktis iš įvairaus pločio ir tarpų tarp eilių variantų pagal savo kombaino pajėgumus – visos gali dirbti dideliu greičiu bet kokiomis sąlygomis. Legendinio „Geringhoff“ patvarumo paslaptis – minimalios techninės priežiūros darbų reikalaujančios tiksliai sukurtos pavarų dėžės, kurios naudoja vidinę savaime susireguliuojančią slystamąją sankabą, kad būtų apsaugotos judamosios dalys.

Modulinė pavaros sistema

Patikima ir nedažna techninė priežiūra

Šių pjaunamųjų eilės nesujungtos ant vieno varančiojo veleno: yra pavarų dėžės, sujungtos „Centaflex“ movomis ir su „Zerol“ guoliais tarp kiekvieno tarpueilių įrenginio. Jos sumažina transmisijos apkrovą ir užtikrina patikimą derliaus nuėmimą. Rotoriai ir peiliai taip pat yra apsaugoti sunkiai nudėvima volframo karbido plieno danga. Mažai techninės priežiūros darbų reikalaujančioje modulinės pavaros sistemos konstrukcija, kuriai nereikia grandinių ar diržų. Mažai galios reikalaujančios transmisijos varomos tvirtomis, aliumininėmis pavarų dėžėmis, padės sutaupyti degalų ir padidins našumą.

Didelių ir aukštų pasėlių skirtuvai sklandžiai pakelia kukurūzų burbuolių kotus į agregatą.

Tolygus tiekimas

Puikiai tinka išguldytiems kukurūzams surinkti – didelių ir aukštų pasėlių skirtuvai sklandžiai pakelia kukurūzų burbuolių kotus į agregatą. Unikali integruota slystamoji sankaba automatiškai įtempia surinkimo grandines, kurių nereikia iš naujo reguliuoti. Rotoriai įtraukia masę su aštuoniais aštriais ir patvariais volframo karbidu padengtais kraštais, be pastangų sutvarko kukurūzus ir palengvina smulkintuvo darbą, rezultatai pasiekiami mažesnėmis degalų ir galios sąnaudomis. Sklandų tiekimą taip pat padeda užtikrinti pastovus skersmuo ir greitis per visą rotoriaus plotį, taip pat didelės reguliuojamos paėmimo sraigės.

Lengvai per kelias sekundes pritaikoma prie skirtingų javų

Greitas perėjimas nuo vienos kultūros prie kitos

Rinktuvą galima per kelias sekundes pritaikyti skirtingiems javams. Pavyzdžiui, javų skirtuvo nustatymus galima pakeisti paprasčiausiai sukant ratą ranka. Atstumo tarp grandinių reguliavimas taip pat patogiai išdėstytas šalia paėmimo sraigės. Surinkimo grandinės yra automatiškai įtempiamos, o perėjimas nuo kukurūzų prie saulėgrąžų yra paprastas. Jei norite pakeisti rinktuvo greitį, galima pasirinkti 2 ar 4 laipsnių pavarų dėžę.

Eilių skaičiusEilės plotis cmDarbinis plotis mHorizontalus smulkintuvasVertikalusis smulkintuvas

4, 6, 8, 12 arba 16

70, 75 arba 80

2,80–12,80

Mais Star SC, Mais Star Horizon, Horizon Star II

Rota Disc, Horizon Star II