Ypač tinka pradalgėms formuoti

Puikus sprendimas, kai nėra galimybės pjauti tiesiai

 

Kloti į pradalges nepatiriant didelių derliaus nuostolių skirtas BP 15

BP15 – tai puikus sprendimas, kai nėra galimybės pjauti tiesiai dėl oro sąlygų arba jautrių žemės ūkio kultūrų. Dvigubas padavimo diržas, FieldGlide amortizacija ir didelis sraigtas su patobulintu pirštų išdėstymu puikiai surenka nupjautą masę ir sutvarko jūsų derlių.

 

Optimizuotas surinkimo diržas sklandžiam tiekimui užtikrinti

Sklandus tiekimas

Surinkimo diržas pritaikytas nupjautai masei pakelti ir paduoti ant antrojo diržo, kuris ją lygiai horizontaliai transportuoja į didelį padavimo būgną. Taip užtikrinamas sklandus tiekimas net ir esant dideliam medžiagos kiekiui. Diržo greitį taip pat galima reguliuoti iš kabinos 3–15 m/min. intervalu.

Didelė, 660 mm sraigė pritaikyta dideliam pasėlių kiekiui

Sukurta dideliam pasėlių kiekiui

Didelė 660 mm sraigė, pasižyminti 57 mm sraigės aukščio plūduriavimo diapazonu, lengvai prisitaiko prie didelio derliaus kiekio – taip užtikrinamas nuolatinis tiekimas į kombainą ir maksimalus našumas. Pjovimo įrenginio ratukus galima nustatyti į penkias skirtingo aukščio padėtis nenaudojant jokių įrankių. Taip rinkimo aukštis optimizuojamas pagal skirtingas kultūras ir sąlygas. Pjovimo įrenginio ratukai taip pat pagerina paviršiaus sekimą ir padeda sugerti smūgius judant nelygiu paviršiumi.

Bet kokio dydžio pradalgei tinkanti 915 mm anga

Prisitaikymas prie pradalgės dydžio

Plati 915 mm anga prisitaiko prie pradalgės dydžio. Dvigubo veikimo hidrauliniai cilindrai užtikrina greitesnę reakciją ir išlaiko slėgį į pradalgę geresniam padavimui užtikrinti.  Norint sumažinti galinei rėmo daliai tenkančių pasėlių kiekį nepakenkiant tiektuvo sekcijos matomumui, galima sumontuoti skydą.

Norėdami apie BP15 sužinoti daugiau, spustelėkite modelio numerį.

MODELISAnga, mmSraigės Ø, mmPlūduriavimo intervalas, mmDiržo greitis, m/min.

915

660

57

3–15