Pjaunamoji su konvejerio diržu ir standžiuoju peiliu „John Deere“ kombainams

„John Deere“ 700D serijos juostinė pjaunamoji su standžiuoju peiliu

 

700D serijos konvejeris su standžiuoju peiliu 

„John Deere“ 700D serijos kombaino pjaunamoji – tai pjaunamoji su konvejerio diržu ir standžiuoju peiliu, ji gali būti 4 pločių nuo 7,60 iki 12,20 m.

 

Dvigubų peilių sistemą varo sinchronizuoti varikliai, todėl sumažėja vibracija

Greitesnis derliaus nuėmimas, mažesnė vibracija

Suderinus dvigubo dalgio sistemą ir dvigubo pjovimo peilius, pjovimas atliekamas greitai ir švariai, todėl galite nuimti derlių važiuodami greičiau. Be to, pjovimo mechanizmas padalytas į dvi puses, kurias varo sinchronizuoti varikliai, ir tai sumažina vibraciją.

Reguliuojamas šoninių diržų greitis, kurį galima pritaikyti prie kombaino važiavimo greičio

Sukurta dideliam pralaidumui

Šoninių diržų greitį galima reguliuoti tiesiai iš kabinos, pritaikant jį prie kombaino važiavimo greičio. 25 mm gylio pakalos užtikrina geresnį pasėlių paėmimą ir nuoseklų transportavimą į centrinį tiekimo būgną. Pjaunamosios kampą ir pjovimo aukštį galima nesustojus reguliuoti iš kabinos. Galima nustatyti vos 38 mm pjovimo aukštį, todėl ši įranga idealiai tiks norint išvalyti lauką arba surinkti išvartytus arba žemus pasėlius.

„HydraFloat“ ir kopijavimo ratukai užtikrina vienodą ražienos aukštį

Integruota pakaba užtikrina vienodą ražienos aukštį

„HydraFloat“ pjaunamosios aukščio aptikimo ir pakabos cilindrai padargo rėme leidžia kombainui ir pjaunamajai judėti atskirai. Tiesiai iš kabinos reguliuojama „HydraFloat“ sistema ir kopijavimo ratukai veikdami kartu padeda pasiekti vienodą ražienos aukštį.

Priklausomai nuo vietos kelių eismo taisyklių, atraminius kopijavimo ratukus galima konvertuoti pjaunamajai transportuoti – nereikia naudoti jokių įrankių.

Pasirinkite tokį pjaunamosios modelį, kuris geriausiai tiktų jūsų derliaus nuėmimo sąlygoms, kad gautumėte daugiau informacijos.

MODELISPjovimo plotis, mKonvejerio greitis, m/min.Konvejerio diržo plotis, mmPjovimo mechanizmo peilio greitis, pjovimai/min.

7,60

0–223

1016

1960

9,15

0–223

1016

1960

10,70

0–223

1016

1960

12,20

0–223

1016

1960