Privilegijuota vieta dirbti, ilsėtis ir žaisti

Persikėlimas iš vienos vietos į kitą

Mielai apsigyvenęs viename garsiausių Italijos vyndarystės regionų, Pietro Binaghi išsikraustė iš miesto ir rado svajonių darbą, kuriame gali puoselėti savo meilę kaimui ir aistrą golfui.

Toskanos šedevras

Pietro Binaghi mano, kad jam pasisekė, nes jis gali mėgautis savo darbu – ir savo aistra golfui – tokioje nuostabioje ir natūralioje aplinkoje. UNESCO pasaulio paveldo objekte negali būti daug golfo kurortų, todėl tie, kuriems pasisekė pasivaikščioti prestižiniame „Castiglion del Bosco“ aikštyne Toskanoje, supranta, kad atsidūrė ypatingoje vietoje, prieinamoje tik keliems išrinktiesiems.

 • PIETRO BINAGHI

   

   

   

  Vyriausiasis aikštyno vejų prižiūrėtojas, „Castiglion del Bosco“

  „Tai nuostabi vieta, patraukli ne tik turistams, bet ir golfo entuziastams.“

  Pietro Binaghi
Castiglion del bosco

Geriausia Europoje vyno ir golfo patirtis

Įsikūręs maždaug 70 kilometrų į pietus nuo Sienos, Brunello vyndarystės regione, „Castiglion del Bosco“ – tai nuostabus 800 metų amžiaus dvaras su pilies griuvėsiais, viduramžių bažnyčia ir vienu geriausių privačių golfo aikštynų Europoje. Šis prestižinis aikštynas, kurį įkūrė legendinis Britanijos atvirojo čempionato laimėtojas Tom Weiskopf, plyti tarp kaimiškos vietovės kalvų ir vynuogynų siūlydamas neprilygstamą golfo patirtį nepaprasto grožio aplinkoje.

„Labai didžiuojuosi galėdamas dirbti šioje aplinkoje… Tai fantastiškas aikštynas, gerbiantis natūralaus kraštovaizdžio grožį ir kalvas bei natūraliai čia įsiliejantis.“

Pietro Binaghi

Šviežio oro gurkšnis

Vyriausiajam aikštyno vejos prižiūrėtojui Pietro Binaghi darbas tokioje ramioje aplinkoje teikia didžiulį malonumą, ypač dėl to, kad 26 metus jis gyveno mieste. Jis studijavo žemės ūkį, tad vaizdingos Toskanos kalvos suviliojo jį grįžti į užmiestį. Aistringas golfo mėgėjas tiesiog negalėjo atsispirti pagundai dirbti „Castiglion del Bosco“.

„Šis darbas sujungia dvi didžiausias mano gyvenimo aistras: aš studijavau žemės ūkį ir myliu golfą… Dabar tarsi užsiimu abiem šiais dalykais kartu.“

Aukščiausi standartai

Kiekviena diena yra kitokia ir atneša naujų iššūkių Pietro ir jo komandai. Bet vienas dalykas nesikeičia: jų turimos įrangos kokybė suteikia galimybę išlaikyti aukščiausius aikštynų priežiūros standartus. Mašinos visada veikia patikimai, o kiekvieno modelio tikslumas ir tobulinimas leidžia komandai visiškai pasitikėti savimi atliekant kasdienes užduotis. Pietro laikosi paprasto moto – tobulėk kiekvieną dieną.

„Man niekada netenka galvoti apie mašinų patikimumą ar našumą – jos tiesiog dirba ir aš labai tuo džiaugiuosi.“

 

Ratas apsisuko

Trijų vaikų tėvas Pietro džiaugiasi, kad jo šeima gyvena po Toskanos dangumi. Jis tikisi, kad vaikai taip pat pamėgs golfą, nors pripažįsta, kad jam pačiam vaikystėje labiau patiko futbolas. Jo meilė šiam žaidimui atėjo vėliau – kartu su meile gamtai ir pasivaikščiojimams gražiose vietovėse.

„Savo šeimoje tikrai buvau „juoda avis“, nes nusprendžiau žaisti futbolą, bet dabar golfo aikštynuose praleidžiu daugiau laiko nei visa mano šeima sudėjus kartu!“

7500A
Pietro Binaghi
Verslo derinimas su malonumu

Verslo derinimas su malonumu

Per daugelį metų patirtis išmokė Pietro, kad pasitenkinimui darbu ir laimei apskritai labai svarbu didžiuotis tuo, ką darai, ir turėti šalia gerų draugų. Jam patinka daugelio žmonių draugija, ypač jei jie aistringai mėgsta savo darbą, vertina kokybę ir moka derinti verslą su malonumu – golfo aikštėje ir už jos ribų.

„John Deere“ stebina mane nuodugniu šio žaidimo supratimu ir išmanymu, ko reikia norint tinkamai prižiūrėti aikštyną, todėl darbas su šia įmonė suteikia man daugiau pasitikėjimo.“

Jokių apgailestavimų

Trumpai tariant, šio įspūdingo aikštyno priežiūra yra daugiau nei darbas – tai Pietro pašaukimas ir svajonės išsipildymas. Jis niekada nesigailėjo iškeitęs senąjį savo gyvenimą mieste į toskanišką „Castiglion del Bosco“ žavesį. Ir kas galėtų jį kaltinti dėl to, kam jam pavyko pasiekti tobulos darbo ir asmeninio gyvenimo harmonijos?

Rankinis žolės
Raskite artimiausią atstovą

Raskite artimiausią atstovą

Raskite „John Deere“ atstovą