Stumiamosios ir užsėdamosios aikštynų vejapjovės

Riding Greens Mower

 

 

Įspūdingai tolygus pjovimas

Aukščiausios klasės golfo aikštynuose turi žaliuoti aukščiausios klasės ridenimo aikštelės, būtent todėl John Deere ridenimo aikštelių vejapjovės yra sukurtos tobulam pjovimui. Mūsų stumiamosios ridenimo aikštelių vejapjovės idealiai kopijuoja nelygų reljefą, o su vejos traktoriukais daug greičiau ir mažesnėmis pastangomis nupjausite didelius plotus.

ALT. TEKSTO ELEMENTO VIETA

Žalia šviesa, tikslus pjovimas

Su tvirtais plieniniais vamzdinio profilio rėmais, žemo profilio padangomis ir dideliu kontaktiniu plotu mūsų vejos pjovimo traktoriai tausoja jūsų išpuoselėtą veją. Erdvi operatoriaus darbo vieta ir patogiai pasiekiami visi komponentai supaprastina ir operatoriaus, ir serviso specialistų darbą.

2500E, iš arti, golfo aikštynas, stumiamosios vejapjovės ir žolės pjovimo traktoriai, golfas ir sportiniai žaidimai

Išvengiama dvigubo riedėjimo

Ratai sumontuoti giliai pjovimo agregatuose, todėl sumažinama arba išvengiama važiavimo du kartus per tą pačią vietą tiesioje linijoje.

2500B, iš arti, golfo aikštynas, stumiamosios vejapjovės ir žolės pjovimo traktoriai, golfas ir sportiniai žaidimai

Tobulas paviršiaus kopijavimas

Išskirtinė rutulinio šarnyro pakabos sistema užtikrina išskirtinį kontūro sekimą, vairavimą iki 18 laipsnių judesiu į šonus.

220 E-Cut Hybrid, laukas, golfo aikštynas, stumiamosios vejapjovės ir vejos pjovimo traktoriai, golfas ir sportiniai žaidimai

Mažiau žingsnelių iki tobulos ridenimo aikštelės

Vejos kokybę žmonės pastebi pirmiausia. „John Deere“ stumiamosios aikštynų vejapjovės veją nupjauna švelniai ir tiksliai, o tai svarbu ir žaidėjams, ir treneriams. Be to, jos išlieka itin našios daugelį metų.

220SL, operatoriaus valdymas, studija, stumiamosios vejapjovės ir žolės pjovimo traktoriai, golfas ir sportiniai žaidimai

Paprastas operatoriaus valdymas

Valdikliai juda į priekį, kad valdyti būtų paprasta ir efektyvu, o operatoriaus buvimo davikliu vejapjovė automatiškai sustabdoma ir išjungiami lenktuvai, kai tik operatorius pakyla iš savo vietos. Dar didesniam operatoriaus patogumui įrengta kilpinė rankena.

E-Cut Electric

E-Cut™ Electric

185 ir 225 modelio stumiamąsias E-Cut™ vejapjoves su lenktuvais varo 58 V ličio jonų akumuliatorius. Viena įkrova šios vejapjovės gali įveikti daugiau nei 4 500 m².

E-Cut Hybrid, Studio, stumiamosios vajapjovės ir vejos pjovimo traktoriai, golfo aikštynai ir takai bei sportiniai žaidimai

E-Cut™ Hybrid

Elektrinė lenktuvų pavara reiškia, kad visuomet bus palaikomas idealus 2 200 sūk./min. greitis net nuolydžiuose ar pasikeitus variklio apkrovai. Kai reikia pagaląsti, tiesiog paspauskite mygtuką, tiesiog paspauskite mygtuką, kad pakeistumėte lenktuvų kryptį – tai visiškai paprasta.

SL PrecisionCut, Studio, stambiu planu, stumiamosios vejapjovės ir vejos pjovimo traktoriai, golfo aikštynai ir takai bei sportiniai žaidimai

SL PrecisionCut™

Dirbkite išmaniai – visos mūsų SL PrecisionCut– stumiamosios vejapjovės turi dvigubą grandininę pavarą ir priekyje įrengtą sukimosi tašką, kurie padeda sumažinti operatoriaus poveikį priekinio volo slėgiui ir užtikrina kuo tolygesnį pjovimą.

Stumiamųjų vejapjovių ir vejos pjovimo traktorių gaminių asortimentas

ModelisVARIKLISDIDŽIAUSIA VARDINĖ GALIA PAGAL SAE J1349*PJOVIMO PLOTISLENKTUVAI

Ličio jonų akumuliatorius

58 V, 3,56 kWh

46 cm (18 col.)

Standartiniai lenktuvai, 11 peilių, 127 mm (5 col.)

Ličio jonų akumuliatorius

58 V, 3,56 kWh

56 cm (22 col.)

Standartiniai lenktuvai, 11 peilių, 127 mm (5 col.)

John Deere Dealership

Raskite artimiausią atstovą

Rasti prekybos atstovą

* Variklio gamintojo pateikiami variklio galios ir sukimo momento duomenys turėtų būti naudojami tik palyginimo tikslais. Faktinė darbinė galia ir sukimo momentas bus mažesni. Papildomos informacijos ieškokite variklio gamintojo svetainėje.