TRAKTORIŲ
EKSPERTŲ PATIKRA

Ekspertų patikra traktoriams
Daugiau patirties, geresni duomenys

Daugiau patirties,
geresni duomenys

Kadangi jie naudojasi lauko duomenimis iš viso pasaulio, gautais įvairiais metų laikais, mūsų sertifikuoti technikai tiksliai žino, kur pirmiausia žiūrėti, ir į kurias dalis reikia atkreipti ypatingą dėmesį. Jie pataisys bet kokią triktį, kol ji dar nevirto rimta problema atėjus kitam sezonui.

ekspertų-patikraPranašumas

Svarbu žinoti, į ką žiūrėti. Mūsų John Deere specialistai turi patirties, reikalingų žinių ir įrankių.

Ekspertų patikra: nuo šiol pritaikoma individualiai

Ekspertų patikra:
nuo šiol pritaikoma individualiai

Ar specialistų patikra truks vieną val. ir bus tikrinamos pagrindinės funkcijos bei saugumas, ar 3–5 val. ir bus atliekama kruopšti detalių nusidėvėjimo ir hidraulikos bei variklio darbo patikra, priklauso nuo jūsų technikos metų, eksploatacijos valandų ir ja atliekamų darbų.

Patikrinkite visą savo techniką

Patikrinkite visą savo techniką

Jei Expert Check patikrai pristatysite daugiau nei vieną traktorių ar padargą, gausite visą paketą patrauklių nuolaidų.

viskas-viename-paketeViskas, ko reikia, už vieną kainą

Sužinoję specialistų patikros rezultatus, jūs nuspręsite, kokius darbus atlikti, kad technika būtų puikios būklės. Rekomenduojame naudotis mūsų “Viskas viename” paketais, į kuriuos įtrauktos dalys ir priežiūros darbai už vieną, viską apimančią kainą.

Traktoriaus variklio ir degalų paketas

Traktoriaus variklio ir degalų paketas

Tik naudojant originalią alyvą ir filtrus galima užtikrinti sklandžiausią variklio darbą ir maksimalią eksploatacijos trukmę. Į šį paketą įeina variklio alyvos ir degalų filtrų pakeitimas, variklio alyvos pakeitimas į John Deere Plus 50 II ir tepimo vietų sutepimas.

ILS ReLife paketas

ILS ReLife paketas

Re-life paketai skirti 8 serijos traktoriams, geresniam ILS ašies veikimui ir patvarumui užtikrinti. Norėdami atnaujinti savo traktorių, apsvarstykite įvairius mūsų pasiūlymus.

Vikšrų ir tarpinių ritinėlių pakeitimas

Vikšrų ir tarpinių ritinėlių pakeitimas

Užsitikrinkite žymiai geresnį sukibimą pasirinkdami iš daugybės Camso vikšrų ir tarpinių ritinėlių įvairiems darbams. Mes juos pakeisime ir sulygiuosime, patikrinsime laisvosios eigos skriemulio, varančiojo skriemulio ir tarpinio ritinėlio alyvos lygį.

Minėtų komplektų kainų, į kurias viskas įskaičiuota, teiraukitės jus aptarnaujančio atstovo!
Visi darbai atliekami specialiais John Deere įrankiais ir vadovaujantis naujausiomis gamintojo techninėmis instrukcijomis.

Prekybos atstovų paieška

Kaip tai įsigyti?

Apsilankykite savo atstovybėje šiandien

Susisiekite su mumis