EXPERT CHECK
SPFH (ekspertų patikra savaeigiams pašarų ruošimo smulkintuvams)

EXPERT CHECK SPFH (ekspertų patikra savaeigiams pašarų ruošimo smulkintuvams)
Prastovų poveikis

Prastovų poveikis

Smulkinimo sezonas yra ilgas ir sunkus jūsų SPFH. Pradėję nuiminėti derlių mašinomis, 100 % paruoštomis dirbti, padidinsite savo nepertraukiamo darbo tikimybę, o tai yra nepaprastai svarbu jūsų sėkmei. Išvenkite prastovų, užsisakykite Expert Check.

ekspertų-patikraPranašumas

Svarbu žinoti, į ką žiūrėti. Mūsų John Deere specialistai turi patirties, reikalingų žinių ir įrankių.

viskas-viename-paketeViskas, ko reikia, už vieną kainą

Sutaupykite įsigydami mūsų įvairios komplektacijos pasiūlymus! Kai jau žinosite Expert Check rezultatus, nuspręsite, kokius darbus turėtume atlikti už vieną, fiksuotą, kainą, kuri apima ir dalis, ir darbą.

SPFH pjaunamosios galvutės paketas

SPFH pjaunamosios galvutės paketas

Jūsų įrenginio konversija pagal sezonines kultūras – apima sijinio priešpeilio, aštrinimo akmens ir visų peilių pakeitimą. Pagrindinių dalių ir sijinio priešpeilio reguliavimo mechanizmo valymas ir apžiūra. Visų sukimo momentų ir pjovimo tarpų patikra. Ir pradinis aštrinimas bei sijinio priešpeilio reguliavimas.

SPFH KP rekonstravimo paketas

SPFH KP rekonstravimo paketas

Leiskite jūsų įrenginio techninę priežiūrą atlikti mūsų gerai išmokytiems technikams, kai KP (grūdų doroklis) jau nuimtas, taikomos optimizuotos rekonstravimo sekos, kad būtų užtikrintas sumontuotų komponentų ilgaamžiškumas ir patikimas veikimas.

SPFH variklio paketas

SPFH variklio paketas

Nauda siekiant maksimalių variklio veikimo charakteristikų ir eksploatacijos trukmės naudojant originalias alyvas ir filtrus. Techninė priežiūra apima kabinos oro filtro pakeitimą, šaldymo skysčio išleidimą, pripildymą ir t. t.

Minėtų komplektų kainų, į kurias viskas įskaičiuota, teiraukitės jus aptarnaujančio atstovo!

Visi darbai atliekami specialiais John Deere įrankiais ir vadovaujantis naujausiomis gamintojo techninėmis instrukcijomis.

Prekybos atstovų paieška

Kaip tai įsigyti?

Apsilankykite savo atstovybėje šiandien

Susisiekite su mumis