Tiksliojo ūkininkavimo technologija. Būtiniausi dalykai

Išmanusis ūkininkavimas. Būtiniausi dalykai
Išmanieji ekranai

Išmanieji ekranai

Mūsų intuityvūs jutikliniai ekranai yra John Deere tiksliosios žemdirbystės technologijos smegenys. Suderinami su ISOBUS – jie turi paprastus meniu ir yra įvairiai pritaikomi.

StarFire™ imtuvai

StarFire™ imtuvai

Mūsų sukurti ir pagaminti StarFire™ palydoviniai imtuvai naudoja nuosavą pasaulinį bazinių stočių tinklą ir suteikia puikų signalo tikslumą

JDLink™ ryšys

JDLink™ ryšys

JDLink™ užtikrina dvikryptį ryšį, kad būtų galima automatiškai įkelti javų ir mašinų duomenis į John Deere Operations Center™ bei stebėti per atstumą tikruoju laiku.

John Deere Operations Center™

John Deere Operations Center™

John Deere Operations Center™ patikimai saugo visus jūsų mašinos ir javų duomenis. Iš bet kurio įrenginio pasiekiamus duomenis galima bendrinti su 200 išmaniojo ūkininkavimo programinės įrangos partnerių, kad būtų lengviau priimti geresnius sprendimus.

Sklandžiai integruota

Sklandžiai integruota

Visi mūsų komponentai gali būti sukeičiami ir net jei jūsų mašina nėra žalia bei geltona, vis tiek galite naudotis John Deere tiksliosios žemdirbystės technologija.

Paprasta naudoti

Paprasta naudoti

Visus komponentus ir programinę įrangą sukūrėme mes. Sukurta su ūkininkais ir ūkininkams – lengva naudoti ir pritaikyta ilgam eksploatavimui.

Išmatuojamas pelningumas

Išmatuojamas pelningumas

Jūsų duomenys patikimai saugomi John Deere Operations CenterTM, kad būtų išsamiai analizuojamas mašinos efektyvumas, derlius ir tai, kas padeda siekiant didesnio pelningumo.