Automatinės sistemos

Automatinės sistemos

Sutaupykite laiko ir sumažinkite įtampą atlikdami pasikartojančias užduotis

Automatinės priemonės pašalina nuobodžias, pasikartojančias užduotis ir suteikia laisvę valdyti savo darbą. Jos pravers, jei dirba neetatiniai arba mažiau patyrę operatoriai. Automatika visada užtikrina puikų darbą.

Sklandžiai integruota

Sklandžiai integruota

Visi mūsų komponentai gali būti sukeičiami ir net jei jūsų mašina nėra žalia bei geltona, vis tiek galite naudotis John Deere tiksliosios žemdirbystės technologija.

Paprasta naudoti

Paprasta naudoti

Visus komponentus ir programinę įrangą sukūrėme mes. Sukurta su ūkininkais ir ūkininkams – lengva naudoti ir pritaikyta ilgam eksploatavimui.

Išmatuojamas pelningumas

Išmatuojamas pelningumas

Jūsų duomenys patikimai saugomi John Deere Operations CenterTM, kad būtų išsamiai analizuojamas mašinos efektyvumas, derlius ir tai, kas padeda siekiant didesnio pelningumo.

Connected Support paslaugos

Connected Support paslaugos

Išmanusis ūkininkavimas nėra vien tik tikslioji žemdirbystė. Tai kartu ir jūsų mašinų eksploatavimo laiko padidinimas. Prekybos atstovo suteikiama John Deere Connected Support™ leidžia naudotis daugeliu mašinos stebėjimo ir kitų aktyvių paslaugų – galėsite dirbti, kad ir kas nutiktų.

John Deere supaprastina tiksliąją žemdirbystę

Sukūrėme trumpų vaizdo įrašų, kuriuose paaiškinami kai kurie mūsų tiksliojo ūkininkavimo įrankių privalumai. Tiesiog naršykite sąrašą dešinėje, kad rastumėte dominančią sritį.

Konkrečiai vietai pritaikytas ūkininkavimas

Konkrečiai vietai pritaikytas ūkininkavimas

Sužinokite, kaip lauko duomenys iš įvairių šaltinių naudojami kuriant kintamų normų žemėlapius, leidžiančius valdyti atskirus lauko plotus, kad padidėtų augimas ir derlius.

Išmanusis ūkininkavimas: svarbiausi dalykai

Išmanusis ūkininkavimas: svarbiausi dalykai

Norint pradėti tiksliai ūkininkauti reikia imtuvo, ekrano, JDLink™ ryšio ir John Deere Operations Center™ paskyros. Be to, prieiga prie John Deere Operations Center™ yra nemokama!

Valdymo sprendimai

Valdymo sprendimai

Jokių praleidimų ir persidengimų – kiekvieną kartą važiuokite ta pačia trasa naudodami laisvų rankų įrangą. Siūlydami labai didelį tikslumą išplėtėme savo valdymo diapazoną sprendimais, skirtais visiems įrangos prekių ženklams.