Expert Check 7+

Ekspertų patikra

Tegul jūsų „John Deere“ veikia ilgai ir laimingai Užsiregistruokite atlikti „Expert Check“.

Šis techninis patikrinimas idealiai tinka jums, jei jūsų „John Deere“ traktoriui yra septyneri ar daugiau metų. „Expert Check 7+“ parengia išsamią ataskaitą, kurioje aprašoma jūsų traktoriaus būklė. Gausite konkrečias rekomendacijas, kaip išspręsti galimas problemas ir atlikti remontą naudojant originalias „John Deere“, „Reman“ arba alternatyvias dalis. Taip galite išlaikyti aukštą traktoriaus našumo lygį ir mažas eksploatavimo išlaidas.

Rasti atstovybę

 • Darbo laikas

  Darbo laikas

 • Mažesnės eksploatavimo sąnaudos

  Mažesnės eksploatavimo sąnaudos

 • Optimalus saugumas

  Optimalus saugumas

 • Daugiau komforto

  Daugiau komforto

 • Kombainai

  Ar jūsų kombainas ištikimai veikia jau keletą metų? Įsitikinkite, kad jis taip pat veiks ir būsimus sezonus – pasirūpinkite, kad „Expert Check 7+“ taptų kasmetinės priežiūros kertiniu akmeniu.

  Kombainai
 • Pašarų smulkintuvas

  Kiekvienas smulkinimo sezonas pašarų kombainui yra sunkus. Bet jis dirba iš visų jėgų dėl jūsų. Atlikite „Expert Check 7+“ patikrinimą ir tikėkitės nepriekaištingo veikimo kitą sezoną.

  Pašarų smulkintuvas
 • Presai

  Jūsų presas jau keletą sezonų ištikimai buvo su jumis. Užtikrinkite, kad jis tikrai darbuosis dar keletą metų ir kasmet atlikite „Expert Check 7+“ patikrinimą.

 • Purkštuvai

  Jūsų purkštuvas yra sudėtingas įrenginys. „Expert Check 7+“ užtikrina, kad jis veiktų nepriekaištingai, kad net ir senesnis modelis atitiktų nacionalinius reikalavimus, pvz., NSTS, SKL ir JKI.

  Purkštuvai
viską apimantys paketai

Viskas, ko reikia, už vieną kainą

Sutaupykite įsigydami mūsų įvairios komplektacijos pasiūlymus! Kai jau žinosite eksperto patikros rezultatus, nuspręsite, kokius darbus turėtume atlikti už vieną, fiksuotą, kainą, kuri apima ir dalis, ir darbą.

Sertifikuota kokybė

Sertifikuota kokybė

„John Deere“ alternatyvos – tai geriausias dalių pasirinkimas mašinoms, kuriose jūsų pagrindinė įranga nenaudojama labai intensyviai. Šioms dalims konkurencingomis kainomis taip pat taikomas „John Deere“ sertifikavimo procesas, kuris užtikrina, kad jos visada tiks geriau nei kitų gamintojų dalys.

Skaitmeninių naujienų paslaugos registracija

Daugiau nei naujienlaiškis – skaitmeninių naujienų paslaugos registracija

Registruokitės mūsų skaitmeninių naujienų paslaugai, kad galėtumėte nuolat sužinoti apie naujus tinklaraščių straipsnius, naujienas, ypatingą veiklą ir išskirtinius pasiūlymus!

Užsiregistruokite!

Susijusios temos

6M-ec

Ekspertų patikra

Ar jūsų mašinai mažiau nei septyneri metai? Raskite savo „Expert Check“ čia.

click-and-collect

„Click & Collect“

Užsakyti dalis dar niekad nebuvo taip paprasta! Visos reikalingos dalys pasiekiamos pelės paspaudimu.