R900i serija

R900i Hero

Sukurta jums

Galite rinktis iš keturių dydžių bakų, nuo 4400 litrų iki 7500 litrų, ir 24–40 metrų dvigubo bei trigubo sulankstymo sijų, ir ISOBUS standartinėje komplektacijoje. R900i pasižymi aukščiausiu našumu vertingose pasėlių eilėse, pavyzdžiui, bulvėse ar cukriniuose runkeliuose.

PowrSpray™

PowrSpray™

Į R900i įmontuotas „PowrSpray™“ sprendimas turi unikalią 2 kontūrų sistemą, kuri užtikrina greitesnį užpildymą, didesnį tikslumą, variklinį maišymą ir greitą, efektyvų skalavimą. Tiesioginio purškimo spartos valdymo režimas greitai reaguoja į važiavimo greičio ar sekcijų pokyčius, kad būtų išvengta cheminių medžiagų perdozavimo ar nepakankamo nupurškimo. Tai reiškia, kad taikant kintamos purškimo normos programą, korekcijos atliekamos beveik akimirksniu.

Individualus purkštukų valdymas

Individualus purkštukų valdymas

Individualus purkštukų valdymas yra veiksminga vietinė pasėlių apsaugos priemonė su vietiniu purškimu. Sutaupykite iki 5 % pasėlių apsaugos produktų – iki 6 EUR už hektarą1. Naudojant kartu su „PowrSpray™“, išnaudojamos absoliučiai visos elektroniniu būdu valdomos sistemos galimybės.

25 cm tarpas tarp purkštukų

25 cm tarpas tarp purkštukų

25 cm atstumu tarp purkštukų galite sumažinti strėlės aukštį, kad sumažintumėte nunešimą pavėjui, nepakenkiant lašelių spektrui – išlaikykite smulkų lašelių dydį ir sumažinkite nunešimą pavėjui.

„TwinSelect“

„TwinSelect“

Pakeisti purkštukus dėl oro sąlygų ar pereiti nuo chemikalų purškimo prie trąšų paprasta, nes tereikia paspausti mygtuką „TwinSelect“. Ši parinktis leidžia sutaupyti laiko, suteikia daugiau lankstumo ir padeda visada panaudoti tikslinę normą nepriklausomai nuo purškimo greičio.

  • Uždaros perpylimo sistemos jungtis

    Lengvai prisijungę prie bet kokios uždaros perpylimo sistemos, išvengsite sąlyčio su augalų apsaugos skysčiais. Galite užpildyti ir plauti purkštuvą adaptoriumi prijungdami jį tiesiai prie talpyklos; tai populiaru tarp augalų apsaugos produktų gamintojų.

    Uždaros perpylimo sistemos jungtis
  • „TerrainControl™ Pro“ ir „TerrainCommand™ Pro“

    Dirbant su „TerrainControl™ Pro“ ir „TerrainCommand™ Pro“ sistemomis sijos visuomet bus ten, kur jų reikia, kad aprėptis būtų optimali. Specialiai sukurti hibridinio režimo jutikliai padeda visada teisingai nustatyti purškimo svirtį, dėl to purškimo aukštis visada yra pastovus, mažiau lašelių nunešami pavėjui, galimas didesnis greitis, o operatorius patiria mažiau įtampos.

    „TerrainControl™ Pro“ ir „TerrainCommand™ Pro“

MODELISTIRPALO BAKASSIJOS PLOTISSIURBLIO NAŠUMAS

4400 l

24–40 m

1200 l/min pripildymui, 1000 l/min purškimui

5200 l

24–40 m

1200 l/min pripildymui, 1000 l/min purškimui

6200 l

24–40 m

1200 l/min pripildymui, 1000 l/min purškimui

7500 l

24–40 m

1200 l/min pripildymui, 1000 l/min purškimui

1 Remiantis 500 ha kviečių ūkio duomenimis ir numatomomis 53 €/ha išlaidomis herbicidams ir 65 €/ha fungicidams (5 %*118€ =5,90€/ha)