R700i serija

R700i serija

Tikslus našumas

Naujasis R700i pasižymi produktyvumą didinančiomis didesnių modelių savybėmis kompaktiškoje formoje. Pasitelkdami „PowrSpray“ skysčio purškimo sistemą ir tokias savybes, kaip individualus purkštukų valdymas bei galimybė prisijungti prie bet kurios uždaros medžiagų perpylimo sistemos, galėsite mėgautis ypač lengvu naudojimu ir purkšti dar tiksliau.

 

Greitas tikslumas

PowrSprayTM

Pripildykite purkštuvą greičiau, purškite tiksliau. Unikali 2 grandinių „PowrSpray™“ sistema leidžia užpildyti purkštuvą vos per 7 minutes1 ir suteikia 98 %2 spartos valdymo tikslumą. Viskas paprasta – tereikia naudoti jūsų patogumui sumontuotus mygtukus.

Daug dėmesio skiriama saugumui

Uždaros perpylimo sistemos jungtis

Lengvai prisijungę prie bet kokios uždaros chemikalų perpylimo sistemos, išvengsite sąlyčio su augalų apsaugos skysčiais. Galite užpildyti ir plauti purkštuvą adaptoriumi prijungdami jį tiesiai prie talpyklos; tai populiaru tarp augalų apsaugos produktų gamintojų.

Sutaupykite ir apsaugokite

Kiekvieno purkštuko valdymas

Individualus purkštukų valdymas yra veiksminga vietinė pasėlių apsaugos priemonė. Sutaupykite iki 5 % pasėlių apsaugos produktų – iki 6 EUR už hektarą3. Naudojant kartu su „PowrSpray™“, išnaudojamos absoliučiai visos elektroniniu būdu valdomos sistemos galimybės.

Intuityvus valdymas

„Solution Command“ sistema

Mygtuku valdomas užpildymas, purškimas ir plovimas Visą jums reikalingą valdymą galite atlikti iš kabinos, naudodami naują valdymo pultą, arba iš operatoriaus darbo stoties, naudodami naują „Sprendimų valdymo“ sistemą.

Rinkitės kompaktišką modelį, kilkite į aukštesnį lygmenį

Rinkitės kompaktišką modelį, kilkite į aukštesnį lygmenį

Turinties daugybę pažangių funkcijų, kurios paprastai būna daug didesniuose modeliuose, R700i, galima sakyti, yra mūsų mažiausias didelis purkštuvas. Ir jis yra sukurtas taip, kad purkštų greitai, tiksliai ir labai našiai bet kokiomis sąlygomis – kitą sezoną po sėkmingo sezono.

ModelisTirpalo bakasSijos plotisSiurblio našumas

3200 l

18-334 m

600l/min pripildymui,
750l/min purškimui

4000 l

18-334 m

600l/min pripildymui,
750l/min purškimui

 1 Matuojama neužpildžius purkštuvo

2 98 % tikslumo pasiekiama pasitelkiant „JDLink™“ duomenis, pagrįstais siurblių sistema „John Deere Piston Diaphragm“, palyginus juos su „John Deere“ 3 colių „PowrSpray™“ sistema. Tai reiškia, kad 98 % laiko taikoma nustatytoji norma.”

3 Remiantis 500 ha kviečių ūkio duomenimis ir numatomomis 53 €/ha išlaidomis herbicidams ir 65 €/ha fungicidams (5 %*118€ =5,90€/ha)

4Dėl išsamesnės informacijos susisiekite su savo prekybos atstovu