M900(i) serija

M900i Hero

Puikiai tiks jūsų pasėliams

Galite rinktis iš trijų dydžių bakų, nuo 4400 litrų iki 6200 litrų, ir 24–40 metrų dvigubo bei trigubo sulankstymo sijų. Galima pasirinkti su ISOBUS. M900 (i) yra geriausias pasirinkimas smulkiems grūdams, pavyzdžiui, kviečiams ir miežiams.

 

Paprasti rankiniai valdikliai

Paprasti rankiniai valdikliai

Patikimi rankiniu būdu valdomi vožtuvai paprasti ir patvarūs, nes nėra kam sugesti ir niekam nereikia techninės priežiūros. Labiau domina pažangumas? Pasirinkite „AutoFill“ arba „AutoDilute“!

TwinSelect

TwinSelect

Pakeisti purkštukus dėl oro sąlygų ar pereiti nuo chemikalų purškimo prie trąšų paprasta, nes tereikia paspausti mygtuką „TwinSelect“. Ši parinktis leidžia sutaupyti laiko, suteikia daugiau lankstumo ir padeda visada panaudoti tikslinę normą nepriklausomai nuo purškimo greičio.

25 cm tarpas tarp purkštukų

25 cm tarpas tarp purkštukų

25 cm atstumu tarp purkštukų galite sumažinti strėlės aukštį, kad sumažintumėte nunešimą pavėjui, nepakenkiant lašelių spektrui – išlaikykite smulkų lašelių dydį ir sumažinkite nunešimą pavėjui.

Uždaros perpylimo sistemos jungtis

Uždaros perpylimo sistemos jungtis

Lengvai prisijungę prie bet kokios uždaros perpylimo sistemos, išvengsite sąlyčio su augalų apsaugos skysčiais. Galite užpildyti ir plauti purkštuvą adaptoriumi prijungdami jį tiesiai prie talpyklos; tai populiaru tarp augalų apsaugos produktų gamintojų.

  • „TerrainControl™ Pro“ ir „TerrainCommand™ Pro“

    Dirbant su „TerrainControl™ Pro“ ir „TerrainCommand™ Pro“ sistemomis sijos visuomet bus ten, kur jų reikia, kad aprėptis būtų optimali. Specialiai sukurti hibridinio režimo jutikliai padeda visada teisingai nustatyti purškimo svirtį, dėl to purškimo aukštis visada yra pastovus, mažiau lašelių nunešami pavėjui, galimas didesnis greitis, o operatorius patiria mažiau įtampos.

    TerrainControl
  • Kiekvieno purkštuko valdymas

    Individualus purkštukų valdymas yra tikslesnis, sumažina sąnaudas, padidina derliaus potencialą ir padeda apsaugoti aplinką, sumažinant per didelį ar per mažą dozavimą.

    m900i purkštuvo slankiklio blokas

MODELISTIRPALO BAKASSIJOS PLOTISSIURBLIO NAŠUMAS

4400 l

24–40 m

560 l/min.

5200 l

24–40 m

560 l/min.

6200 l

24–40 m

560 l/min.