M700 ir M700i serijos

M700(i) serija

Tobulumas. Būtent jums.

Tikrai rasite jūsų ūkyje atliekamiems darbams tinkamiausią M700 arba M700i serijos mašiną, nes galite rinktis iš trijų talpų bakų, nuo 2400 litrų iki 4000 litrų, ir 18–30 metrų dvigubo bei trigubo sulankstymo sijų. Įsigykite jums tinkamiausią M700i serijos mašiną ir ją patobulinkite pasirinkdami ISOBUS arba daugybę kitų galimų pagerinimų.

 

Paprasti rankiniai valdikliai

Paprasti rankiniai valdikliai

Patikimi rankiniu būdu valdomi vožtuvai paprasti ir patvarūs, nes nėra kam sugesti ir niekam nereikia techninės priežiūros. Labiau domina pažangumas? Pasirinkite „AutoFill“ arba „AutoDilute“!

Žemas svorio centras

Žemas svorio centras

M700(i) serijos purkštuvai taip pat gerai važiuoja keliu kaip ir lauku. Dėl žemo svorio centro ir svorio pasiskirstymo purkštuvai išskirtinai gerai važiuoja keliu.

Individualus purkštukų valdymas

Individualus purkštukų valdymas

Individualus purkštukų valdymas yra tikslesnis, sumažina sąnaudas, padidina derliaus potencialą ir padeda apsaugoti aplinką, sumažinant per didelį ar per mažą dozavimą.

„TerrainControl™ Pro“ ir „TerrainCommand™ Pro“

„TerrainControl™ Pro“ ir „TerrainCommand™ Pro“

Dirbant su „TerrainControl™ Pro“ ir „TerrainCommand™ Pro“ sistemomis sijos visuomet bus ten, kur jų reikia, kad aprėptis būtų optimali. Specialiai sukurti hibridinio režimo jutikliai padeda visada teisingai nustatyti purškimo svirtį, dėl to purškimo aukštis visada yra pastovus, mažiau lašelių nunešami pavėjui, galimas didesnis greitis, o operatorius patiria mažiau įtampos.

Uždaros perpylimo sistemos jungtis

Uždaros perpylimo sistemos jungtis

Lengvai prisijungę prie bet kokios uždaros chemikalų perpylimo sistemos, išvengsite sąlyčio su augalų apsaugos skysčiais. Galite užpildyti ir plauti purkštuvą adaptoriumi prijungdami jį tiesiai prie talpyklos; tai populiaru tarp augalų apsaugos produktų gamintojų.

MODELISTIRPALO BAKASSIJOS PLOTISSIURBLIO NAŠUMAS

2400 l

18-33* m

280 l/min.

3200 l

18-33* m

280 l/min.

4000 l

18-33* m

280 l/min.

*Dėl išsamesnės informacijos susisiekite su savo prekybos atstovu