"John Deere" traktorius su uždėta vikšrine važiuokle važiuoja jau nupjautu lauku

Pagrindinės vertybės

Mūsų pasaulis ir verslas keičiasi. Mūsų pagrindinės vertybės išlieka.

Tai, kaip vykdome verslą, kritiškai svarbu mūsų ilgalaikei sėkmei. "Kaip" atspindi mūsų pagrindines vertybes - principingumą, kokybę, atsidavimą klientams ir novatoriškumą. Šį "Kaip" matote iš mūsų žmonių, gaminių ir procesų. Jūs tai atpažįstate iš to, kaip mes tvarkome kiekvieną sandorį, kiekvieną dieną, ir kaip mes elgiamės su darbuotojais, klientais, tiekėjais, atstovais ir kitais suinteresuotais asmenimis.

Mūsų pagrindinės vertybės apibrėžia mus. Jos suvienija mus ir išskiria iš konkurentų.

Mūsų įsipareigojimas laikytis šių pagrindinių vertybių nėra tik galimai pasirenkamas variantas, ir mes jų niekada neatsisakysime.

Du vyrai kalbasi žiūrėdami į nešiojamąjį kompiuterį, fone - "John Deere" vejapjovė.

Sąžiningumas

Sąžiningumas reiškia sakyti tiesą, laikytis žodžio ir elgtis su kitais teisingai ir pagarbiai. Jis demonstruojamas nuoširdžiais santykiais, sprendimais, kuriuos priimant atsižvelgiama į subalansuotus suinteresuotųjų šalių interesus, ir neginčijamu įsipareigojimu elgtis etiškai ir teisėtai. Sąžiningumas yra vienas iš mūsų brangiausių turtų. Jis neturi būti pažeistas.

Žmogus, dirbantis "John Deere" gamykloje.

Kokybė

Kokybė reiškia klientams, darbuotojams, akcininkams ir kitiems suteikiamą vertę. Kokybė demonstruojama daugeliu būdų — parduodant ir prižiūrint gaminius ir paslaugas, kuriais žavisi vartotojai, įrengiant darbo aplinką, kurioje puikiai jaučiasi darbuotojai, pateikiant finansinius rezultatus, kurie tenkina investuotojų lūkesčius, ir palaikant puikius santykius mūsų suinteresuotųjų šalių naudai.

Vyras ir moteris kalbasi priešais statybų aikštelę su "John Deere" įranga.

Įsipareigojimas

Įsipareigojimas reiškia kuo geriau daryti viską, kad patenkintume suinteresuotų šalių lūkesčius prognozuojamu, nuosekliu bėgant laikui būdu. Mes pripažįstame, kad mūsų klientai, taip pat darbuotojai ir investuotojai, turi daug variantų rinktis bendrovę, su kuria nori būti siejami. Mūsų galimybė pasitarnauti turi būti vertinama kaip privilegija, kuri nėra savaime suprantama.

Žmogus, stovintis juodame kambaryje, su scenoje matomomis hologramomis.

Naujovės

Naujovės reiškia išrandamus, projektuojamus ir kuriamus proveržį reiškiančius gaminius ir paslaugas, kurie yra labai patrauklūs rinkoje ir sustiprina kliento pageidavimą rinktis "John Deere" prekės ženklą. Naujovės apima ir naudojamas naujausias technologijas, diegiant pasaulinės klasės gamybos procesus ir visoje bendrovėje taikant pažangiausius informacinių technologijų įrankius ir praktikas.