Technologijų atnaujinimas pagerina operatoriaus patirtį.

Kompiuterio displėjus „John Deere“ miško mašinoje

Nauji „John Deere“ derliaus nuėmimo kombainų ir medvežių valdymo kompiuteriai palengvina operatorių prieigą prie mašinos valdiklių ir padidina darbo saugumą, rodydami atbulinės eigos kameros vaizdą atskirame ekrane.

Nuo 2021 m. rugsėjo mėn. visuose „John Deere“ ratiniuose kombainuose ir medvežiuose bus sumontuoti patobulinti pagrindinės (MPC21) arba aukštos (HPC21) specifikacijos kompiuteriai. Kombainus bus galima įsigyti tik su HPC21.

Nauji kompiuteriai yra galingesni nei jų pirmtakai ir turi jautresnį jutiklinį ekraną, kuris yra ryškesnis ir atsparesnis įbrėžimams, taip pat geriau atlaiko nešvarumus ir drėgmę.

14,1 colio HPC21 4 branduolių procesorius ir dvigubo dydžio RAM atmintis suteikia greitą prieigą prie programų ir greitą paleidimą; jame yra trys USB 3.1 jungtys, skirtos daug galios naudojantiems priedams. 9 colių MPC21 yra greitesnis nei dabartinis bazinis kompiuteris, taip pat yra su 4 branduolių procesoriumi.

Svarbus pakeitimas, palyginti su ankstesniais valdymo kompiuteriais, yra tai, kad pasirinktinė atbulinės eigos kamera dabar rodoma atskirame salono priekyje esančiame ekrane. Tai reiškia, kad važiuojant atbuline eiga operatoriaus kameros vaizdas neužgožia žemėlapių ar kitos svarbios informacijos.

Abiejuose įrenginiuose baziniai mašinos indikatoriai buvo perkelti į dešinę ekrano pusę.

Patobulinti valdymo kompiuteriai taip pat turi „TimberMatic“ vartotojo sąsajos modifikaciją, kad ji tilptų naujame ekrane su kitokiu formato santykiu.

„TimberMatic Maps“ programa yra svarbi „John Deere“ kombainų ir medvežių funkcija, suteikianti operatoriams realaus laiko medienos ruošos aikštelės vaizdą, kai mašinos jutiklių surinkti duomenys ir tiksliai naudojant GPS nustatyta nukirstų medžių vieta yra automatiškai perduodama iš mašinos į „TimberMatic“ žemėlapių programą, kad juos galėtų naudoti medvežio operatorius.