„TimberCare™“ – ramybė už kavos puodelio kainą?

Miškininkystės mašinų techninė priežiūra

Lenktyninių automobilių vairuotojai nėra tie, kurie atlieka savo labai gerai suderinto automobilio techninę priežiūrą. Jų darbas yra vairuoti automobilį ir laimėti lenktynes. Tas pats galioja ir miškininkystės mašinoms: operatoriaus užduotis yra eksploatuoti mašiną ir nupjauti arba išvežti medžius – tai yra jų pagrindinė veikla. Mašinos techninė priežiūra yra mūsų pagrindinės veiklos dalis.

Su „John Deere Forestry“, „TimberCare“ miškininkystės mašinų techninės priežiūros sutartimi galite techninę priežiūrą perduoti į patyrusių komandų rankas. Techninė priežiūra – tai ne tik specialistas, kuris atlieka mašinos darbą, bet ir visa „John Deere“ organizacija, kuri palaiko jus ir jūsų mašiną, kad jūsų mašina visada būtų geriausios ir produktyviausios formos. 

Pagal „TimberCare“ techninės priežiūros sutartį jūsų mašina yra prižiūrima pagal gamykloje suplanuotą techninės priežiūros programą, o visi naujausi atnaujinimai ir kampanijos atliekami automatiškai. Suplanuotą techninę priežiūrą atlieka specialistas, išmokytas atlikti jūsų mašinos techninę priežiūrą tinkamais įrankiais ir naujausiais jūsų mašinai tinkamais techniniais sprendimais. „TimberCare“ nuolat tobulinama ir optimizuojama, kad visada užtikrintų geriausią jūsų mašinos techninę priežiūrą. „TimberCare“ techninės priežiūros sutartis apima periodinius ekspertų patikrinimus, kuriuos atlieka patyrę specialistai, išmokyti ir patvirtinti „John Deere“ bendrovės ir turintys naujausius techninius sprendimus bei žinias apie jūsų mašiną. Patikrinimo ataskaitoje taip pat pateikiama informacija apie kitas būtinas prevencinės techninės priežiūros užduotis. 

„TimberCare“ techninės priežiūros sutartis yra tikrai naudinga, kai eksploatuojate mašiną, tačiau ji taip pat naudinga, kai ateina laikas įsigyti naują mašiną. Mašina, turinti dokumentuotą aptarnavimo ir techninės priežiūros istoriją, turi konkurencingesnę perpardavimo vertę. „TimberCare“ techninės priežiūros sutartis užtikrina didesnį produktyvumą, mažesnes kasdienes eksploatavimo išlaidas ir numatomas techninės priežiūros išlaidas. 

„TimberCare“ techninės priežiūros sutarties kaina paprastai apskaičiuojama už darbo valandą. „TimberCare“ techninės priežiūros sutarties kaina už darbo valandą paprastai sudaro apie 3 % mašinos eksploatavimo išlaidų – maždaug kavos puodelio kainą.