"Man patinka!"

Hans Gummerus

Mašinų rangovo Hans Gummerus telefone atsiranda pranešimas. John Deere Forestry darbuotoja Vesa Siltanen nori sužinoti, ką Gummerus mano apie naujas TimberMatic Maps programos funkcijas. Gummerus susidomėjęs žiūri pridėtą Siltaneno vaizdo įrašą ir rašo atsakymą: "Man patinka!"

Papildoma TimberMatic Maps programos funkcija yra galimybė naudoti teptuko tipo įrankį, kad nudažytumėte rąstus, įkeltus tam tikrokje vietovėje, arba pažymėtumėte maršrutą medvežiui. Jei pageidaujate, teptuką galima įjungti įrašant maršrutą, kad programa automatiškai pažymėtų visus rąstus kaip paimtus.

Taip pat buvo atnaujintas medžių rūšių žymėjimas, kad būtų galima paryškinti skirtingas rūšis skirtingomis spalvomis. Atnaujinus lengviau sekti darbus, ypač mišriame miške ir medynuose, kuriuose iš vienos medžių rūšies pjaunama kelių rūšių mediena.

Programoje nuolat diegiamos naujos funkcijos. Viena iš tokių funkcijų, pristatomų rudenį, yra automatinis ataskaitų teikimas, leidžiantis mašinų rangovui kas savaitę arba kas mėnesį tiesiogiai gauti TimberManager pamainos arba mašinos duomenis.

Pokalbio metu Gummerus iš savo telefono patikrina situaciją darbo vietoje.
"Kuo daugiau rangovas turi mašinų grandinių, tuo daugiau naudos jie turi iš TimberManager. Man tapo įpročiu dar kartą prieš einant miegoti patikrinti situaciją darbo vietoje."