Krautuvai, skirti kompaktiškiems universaliems traktoriams

Kompaktiškas universalus traktorius su krautuvu

 

Individualūs atnaujinimai

Kai jums reikia krautuvo, tikriausiai reikalingas toks, kuris būtų sukurtas specialiai traktoriui ir jo hidraulinei sistemai. Tai gaunate su „John Deere“ E ir R krautuvais, skirtai skompaktiškiems universaliems traktoriams.

Kompaktiškas universalus traktorius su E serijos krautuvu

E serijos krautuvai

E serijoje yra stacionarūs montuojami krautuvai, kurie yra puikus pasirinkimas, jei krautuvas niekada neatjungiamas nuo traktoriaus.

300E >   400E >

Kompaktiškas universalus traktorius su R serijos krautuvu

R serijos krautuvai

R serijų krautuvai garantuoja didžiausią našumą ir patogumą su „Quik-Park™“ montavimo sistema dėl įrengtų pastatymo stovų.

120R >    220R >    320R >    440R >

„Quik-Park™“ krautuvo montavimo sistema

R serijos krautuvai sukurti lengvai prikabinti be jokių papildomų įrankių ir lengvai nukabinti. Pastatymo stovas prijungiamas prie priekinio traktoriaus rėmo ir taip sujungiamas su krautuvu jo eksploatavimo metu. Jei norite pastatyti krautuvą į stovėjimo padėtį, tiesiog pakelkite valdymo svirtį atvėrę skląstis.

„Quik-Park™“ krautuvo montavimo sistema
„Quik-Park™“ krautuvo montavimo sistema
„Quik-Park™“ krautuvo montavimo sistema

                 

Kompaktiškas universalus traktorius su 300E MSL krautuvu

Mechaninis automatinis išlyginimas

Nesvarbu, ar esate naujas, ar patyręs dirbti su krautuvu. Norint išlaikyti vienodą apkrovą, reikia įgūdžių. 300E ir 120R, 220R ir 440R turi mechaninio automatinio išlyginimo galimybę, kai padargas kėlimo ir nuleidimo metu išlaikys nustatytą kampą.