Traktoriaus padargai

Traktoriaus dalys ir padargai

Nuveikite daugiau įdėdami mažiau pastangų.

Traktoriuje praleidžiate reikšmingą laiko dalį. Todėl tikrai norite, kad jis būtų įrengtas kuo patogiau ir būtų galima dirbti kuo produktyviau. Galime padėti. Mūsų didelis priedų pasirinkimas padeda atrodyti ir jaustis geriau, išlikti saugesniam ir lengviau įveikti ilgos dienos darbą.

Traktoriaus padargai

Išplėsti visusSutraukti visus

KABINOS PATOGUMAI

Paverskite darbą malonumu

Daug dienų traktoriuje praleidžiate daugiau laiko nei namuose. Todėl kabina turėtų būti patogi, gerai įrengta ir tinkama individualiems poreikiams. Idealiu atveju joje netgi bus patogumų, kuriais mėgaujatės “po darbo”. Laimė, siūlome didelį kabinos priedų asortimentą.

Nerūdijančiojo plieno apsauga nuo karščio
Suteikite savo traktoriui šiek tiek šiuolaikinės apdailos naudodami aukštos kokybės, didelio atsparumo apsaugą nuo karščio, pagamintą iš nerūdijančiojo plieno, įtaisomą ant išmetamųjų dujų vamzdžio.
Galima įsigyti 5020, 5R, 6020, "6030 Premium" ir "7030 Premium" serijos traktoriams.
Nerūdijančiojo plieno apsaugos nuo karščio
  
Nerūdijančiojo plieno išmetamųjų dujų vamzdžio apsauga nuo karščio "Plus"
Pritaikykite "John Deere" traktorių savo poreikiams naudodami nerūdijančiojo plieno išmetamųjų dujų vamzdžio apsaugą nuo karščio "Plus". Nerūdijančiojo plieno dalys gaminamos pagal "John Deere" aukštos kokybės standartus, siekiant užtikrinti patvarumą ir ilgalaikę eksploataciją.
Galima įsigyti 6M, 6R serijos traktoriams.
Nerūdijančiojo plieno išmetamųjų dujų vamzdžio apsauga nuo karščio "Plus"

 

Sėdynės
Nauja traktoriaus sėdynė yra geriausia investicija jūsų sveikatai ir darbo efektyvumui. Siūlome daug pakaitinių sėdynių: nuo "Super Air Comfort Seat" iki apdovanojimus laiminčios "Active Seat". Pasikalbėkite su vietiniu atstovu, kuris maloniai paaiškins visas smulkmenas ir pademonstruos.
"Super Air Comfort Seat", "Active Seat"
  
Sėdynės apmušalas
Siūlome dviejų tipų sėdynių apmušalus: pritaikytą ir universalų. Pritaikytas apmušalas puikiai tiks jūsų sėdynei ir suteiks ilgalaikę apsaugą. Apsilankykite pas atstovą norėdami rasti savo sėdynei tinkamą apmušalą!
Sėdynės apmušalas
  
Sėdynės animacija
Daugiafunkces "John Deere" sėdynes lengva pritaikyti visiems savo poreikiams, kad traktoriuje jaustumėtės kaip namuose. Peržiūrėkite sėdynės animaciją norėdami daugiau sužinoti apie skirtingus parametrus.
 

 

Elektrinis šaldytuvas
5 litrų talpos elektriniame šaldytuve pakaks vietos gėrimams ir maistui visai ilgai dienai. 12 voltų lizdas leis paprastai prijungti, jame yra atskiras įjungimo / išjungimo jungiklis; tai reiškia, kad veikia tik užvedus variklį. Todėl akumuliatorius nebus išeikvotas, jei netyčia paliksite įjungtą per naktį. Be to, galima įrengti kartu su "FieldOffice" saugykla, kad būtų sukurta visiškai integruota darbo ir poilsio vieta.
Elektrinis šaldytuvas 

 

Field Office
Tegu jūsų biuras laukuose būna kuo produktyvesnis – "Field Office" suteikia vietą svarbiems dokumentams laikyti, operatoriaus vadovams, mobiliesiems telefonams ir net nešiojamajam kompiuteriui. Dangtelį galima naudoti ir kaip darbinį paviršių. Apačioje yra prijungti laidai, skirti elektroniniams įrenginiams. Dienos pabaigoje jūsų "Field Office" paverčiamas išimamu portfeliu, todėl lengva svarbius dokumentus turėti su savimi.
Lauko biuras

 

 

Priedų montavimo laikikliai
Tinkami monitoriams, telefonams, radijo imtuvams ir kitiems priedams montuoti vienoje patogioje vietoje.
Priedų montavimo laikikliai

 

Planšetinio kompiuterio ir mobiliojo telefono laikiklis
Lengviau nei bet kada saugiai ir patikimai kabinoje naudokite bei laikykite mobiliuosius telefonus, planšetinius kompiuterius, GPS ir kitus įrenginius.

Planšetinio kompiuterio ir mobiliojo telefono laikiklis

 

Elektros lizdai ir adapteriai
Kai yra tiek daug prietaisų ir telefonų, MP3 leistuvų, padargų valdiklių, naudinga turėti daug maitinimo lizdų bei adapterių. Universalus lizdas lengvai įtaisomas ir vienu metu galima prijungti iki šešių 12 voltų priedų.
Elektros lizdai ir adapteriai

 

Adapteriai
Keturi adapteriai patenkina papildomus poreikius:
 • 3 laidų standartinė jungtis prijungiamiems komponentams
 • Cigarečių žiebtuvėlio stiliaus adapteris
 • 3 kontaktų adapteris (apvalus)
 • 3 kontaktų adapteris (plokščias)
Adapteriai

 

Grindų kilimėliai
Kabinai suteikite naują išvaizdą naudodami originalius pakaitinius grindų kilimėlius.
 • Jų forma tokia, kad būtų suderinami su "John Deere" logotipu
 • Autentiškas pranašumas: Smėlio spalva atitinka kabinos vidaus apdailą
 • Lengva valyti
 • Pagaminta iš sunkiai nudėvimos neaustinės medžiagos
 • Atsparūs aukšto slėgio skalbimui šaltu vandeniu
Grindų kilimėliai

 

MATOMUMO PATOBULINIMAI

Nieko nepraleiskite

Padidinkite matomumą ir lengviau manevruokite su padargais ankštose vietose, naudodami nurodytus priedus.

Išoriniai galinio vaizdo veidrodėliai
Dideli išoriniai veidrodėliai užtikrina dar didesnį saugumą važiuojant keliu ir kur kas tikslesnį padargų valdymą. Galite pasirinkti neautomatiškai arba elektra reguliuojamus teleskopinius veidrodėlius. Elektrinė versija puikiai tinka valdyti vienam žmogui.
Išoriniai galinio vaizdo veidrodėliai

 

Sukabinimo įtaiso stebėjimo veidrodėlis
Gaukite puikų galinio sukabinimo įtaiso ir padargų vaizdą. Veidrodėlis įtaisomas galinio lango dešiniojoje pusėje.
Sukabinimo įtaiso stebėjimo veidrodėlis

 

Skydeliai nuo saulės
Apsaugokite akis nuo saulės naudodami skydelius, padedančius sumažinti šilumos susidarymą kabinoje. Skydelis nuo saulės gali būti įtaisytas ant priekinio arba galinio stiklo, o skydelio padėtį galima reguliuoti atsižvelgiant į operatoriaus poreikius.
fltRight
  fltRight clearBoth

 

Galinio stiklo valytuvas
Dideli galinio stiklo valytuvai užtikrina gerą matomumą net ir dirbant blogu oru, kai yra daug purvo.
Galinio stiklo valytuvas

 

CCTV vaizdo kamerų sistemos
"John Deere" vaizdo kamerų sistemos padeda geriau stebėti kasdienį darbą ir efektyviau dirbti. Turėsite naudos iš:
 • patikimo transporto ir darbo: Naudodami vaizdo kamerų sistemas matysite šalia esančius žmones ir objektus.
 • Maksimalus derlius: Iškrovimo sraigtas, velkama transporto priemonė, ryšulių išstūmimas – galite pasirinktinai stebėti transporto priemonės darbo procesus.
 • Mažiau įtampos dirbant su valdikliais: Ardami, purkšdami, sėdami, tręšdami arba imdami derlių galite žiūrėti pirmyn ir vis tiek viską matyti neįsitempdami. Kamera, kuri padeda stebėti tai, kas vyksta už kabinos, palengvina jūsų darbą, leidžia taisyklingai sėdėti ir pagerina našumą.
CCTV vaizdo kamerų sistemos

NAŠUMO PATOBULINIMAI

Ar norite, kad jūsų "John Deere" traktorius atliktų daugiau? Galbūt pakeitėte savo ūkininkavimo praktiką arba įsigijote dėvėtą traktorių. "John Deere" galima atnaujinti, kad gautumėte naudos iš didesnio produktyvumo.

Balasto naudojimas

Tinkamas balastas padės džiaugtis maksimaliu traktoriaus našumu, nes taip nukreipsite daugiau galios į žemę, sumažinsite degalų sąnaudas, padidinsite trauką ir patogumą. Tinkamas balasto kiekis priklausys nuo traktoriaus arklio galių, jo važiavimo greičio dirbant laukuose ir naudojamo padargo.

Priekiniai "Quik Tach" svarmenys
gali būti lengvai pritaisomi / nuimami prie / nuo priekinės svorio atramos. Jie padeda optimaliai paskirstyti svorį tarp galinės ir priekinės ašių, kadangi svarmenų kiekį galima lengvai pritaikyti atsižvelgiant į esamus poreikius.
Priekiniai "quik tach" svarmenys

 

Paėmimo svarmenys
yra universaliausias balasto sprendimas. Jie gali būti 900 kg, 1150 kg, 1500 kg, 1800 kg svorio. Juos galima tiesiogiai pritaisyti ant priekinės svorio atramos (900 kg ir 1150 kg). Kai naudojamas centrinis sukabinimo laikiklis (įtrauktas į 1500 kg, 1800 kg versiją), paėmimo svarmenis taip pat galima įtaisyti ant galinio bei priekinio sukabinimo įtaiso, kad būtų pagerinta trauka.
Monolitiniai svoriai

 

Galinių ratų svarmenis
galima įtaisyti išorinėje plieninių arba lietų ratų pusėje. Juos galima montuoti ir lietų arba didelio pajėgumo lietų ratų vidinėje pusėje. Visada reikia stebėti padangų atsparumą svoriui.
Galinių ratų svoriai

 

Dviejų spindulių radaro jutikliai
Atidžiai stebėkite ratų slydimą naudodami dviejų spindulių radaro jutiklį:
 • Taupykite degalus
 • Venkite dirvos suspaudimo
 • Padidinkite trauką
 • Padidinkite savo efektyvumą
Dviejų spindulių radaro jutikliai

 

Valdymo galulaukėse sistema (HMS/iTEC):
Tai funkcija, leidžianti operatoriui įrašyti arba nustatyti veiksmų seką. Niekada nebuvo taip lengva produktyviai dirbti laukuose.
 • Sumažina operatoriaus nuovargį – keletas traktoriaus funkcijų priskiriamos vienam mygtukui.
 • Tikslus našumas
 • Paprasto naudojimo
Valdymo galulaukėse sistema (HMS/iTEC)

 

Vikšrų plėtiniai
Jei sodinate arba purškiate, šie vikšrų plėtiniai leidžia vienu metu apimti daugiau eilių – nenukenčia įdirbimas arba eilės. Leidžiamoji ašies apkrova taip pat nesumažėja. Be to, išplėstas vikšras suteikia geresnę atramą ir stabilumą purkštuvams. Yra du skirtingi plėtiniai, juos lengva surinkti ir įtaisyti. Atsižvelgiant į bendrą traktoriaus plotį gali reikėti papildomo apšvietimo ir įspėjamojo ženklo.
Vikšrų plėtiniai

 

Papildomas hidraulinės alyvos rezervuaras
Papildomi didelės talpos hidraulinio skysčio rezervuarai padidina turimos hidraulinės alyvos kiekį sudėtingoms operacijoms, pvz., verčiant dideles priekabas.
Papildomas hidraulinės alyvos rezervuaras

 

"John Deere" priekinis sukabinimo įtaisas
Siekiant didesnio universalumo galima įsigyti visiškai integruotą "John Deere" priekinį sukabinimo įtaisą ir priekinį GTV (galios nuėmimas), įtaisomą 6R ir 6M serijos traktoriuose. "John Deere" 3N kategorijos priekinis sukabinimo įtaisas puikiai tinka balastui ir priekiniam padargui bei suteikia didelę keliamąją 4.000 kg galią siekiant užtikrinti tinkamumą įvairiems sunkiems padargams. Be to, "John Deere" priekinis sukabinimo įtaisas pateikiamas su:
 • fiksavimo įrenginiu siekiant saugaus transportavimo ir darbo
 • srauto ribotuvu, skirtu nuleidimo greičiui reguliuoti hidraulinio slankumo padėtyje
 • trimis traukos jungtimis (standi, slanki, sulenkta)
 • traukos jungtimis su greito sujungimo kabliais
 • vilkimo tašku
 • septynių kontaktų priekabos lizdu
 • trimis centrinės jungties padėtimis
 • vertikalios viršutinės centrinės jungties saugykla
 • Galima naudoti kartu su "John Deere" priekiniu GTV ir visiškai suderinama su "John Deere" priekiniais krautuvais
 • Pasirenkama įranga: pvz., javapjovės grandinių atrama, gaubto apsauga, akumuliatorius, dvi papildomos SCV jungiamosios movos.
"John Deere" priekinis sukabinimo įtaisas ir priekinis GTV
"John Deere" priekinis GTV
Visiškai integruotas "John Deere" priekinis GTV yra elektriniu-hidrauliniu būdu sujungtas su jungikliu dešiniojoje konsolėje arba"CommandARM" valdiklyje. "John Deere" priekinio GTV funkcijos:
 • 1000 sūkių/min., puikiai suderintas priekinio ir galinio GTV greitis
 • Šešių kaiščių GTV velenas gali perduoti 80 kw galią
 • GTV išėjimo veleno sukimosi kryptis yra prieš laikrodžio rodyklę žiūrint į traktorių iš priekio
 • Tolygus modulinis lengvų ir sunkių padargų prijungimas
 • Hidrauliškai valdomas GTV stabdis, kad padargas pernelyg neįsibėgėtų
 • Integruota į iTEC vairavimo sistemą / valdymą galulaukėse
 • Kad būtų lengva prijungti varantįjį veleną, GTV trumpasis velenas suteikia 60 laipsnių sukimosi kampą
"John Deere" priekinis sukabinimo įtaisas ir priekinis GTV

APSAUGA IR LAIKYMAS

Jūsų traktorius ir padargai yra stambi investicija. Todėl siūlome įvairių gaminių, apsaugančių jus ir jūsų techninę įrangą. Turime visko, ko reikia, norint sumažinti riziką ir padidinti efektyvumą.

Imobilizatorius
Imobilizatorius yra elektronikos sistema, apsauganti traktorių nuo neleistino pajudėjimo ir transporto priemonės vagystės. Kiekviename rinkinyje yra du imobilizatoriaus rakteliai. Jei naudojamas neleistinas raktelis, užvestas traktorius užges ir negalės pajudėti.
Imobilizatorius

 

Užrakinami dangteliai
Užrakinkite degalų baką arba transmisijos alyvos rezervuarą, kad išvengtumėte vandalizmo ir brangių skysčių sumaišymo.
Užrakinami dangteliai

 

Durų užraktų rinkinys
Kiekviename rinkinyje yra durų rankenos ir priskirtas raktelis. Raktelių galima užsisakyti atskirai.
durų užraktų rinkiniai

 

Sukiojamieji priekiniai purvasaugiai
Gaukite didžiausią manevringumą ir apsaugą naudodami sukiojamuosius priekinius purvasaugius. Mažiau ribojamas posūkio kampas, todėl galite dirbti mažesnėje erdvėje ir staigiau pasukti. Be to, būsite apsaugoti nuo nešvarumų ir šiukšlių, nuo kurių apsaugo ir tradiciniai purvasaugiai.
Sukiojamieji priekiniai purvasaugiai

 

Galinio purvasaugio šoniniai plėtiniai
Palaikykite kabinos švarą ir padidinkite matomumą naudodami galinio purvasaugio šoninius plėtinius, kurie gali būti įvairių dydžių.
Galinio purvasaugio šoniniai plėtiniai

 

Atbulinės eigos signalas
Kai įjungiama traktoriaus atbulinės eigos pavara, girdimas įspėjamasis signalas, kad aplinkiniai išliktų saugūs.
Atbulinės eigos signalas

 

Akumuliatoriaus atjungimo rinkinys
Išorėje įtaisytas akumuliatoriaus atjungimo rinkinys puikiai apsaugo nuo netikėto naudojimo ir padeda išvengti akumuliatoriaus išeikvojimo, jei paliekami įjungti monitoriai arba radijas.
Akumuliatoriaus atjungimo rinkinys

 

Apatinė degalų bako apsauga
Ypač rekomenduojama traktoriams, dirbantiems nepalankiomis sąlygomis (pvz., brūzgynuose, miške, melioracijoje). Jos gaminamos iš patvarios skardos, įtaisoma po degalų baku, kad padidintų apsaugą.
Degalų bako apatinė apsauga

 

Įrankių dėžė
Kad laukuose būtų lengva pasiekti įrankius, įtraukite "John Deere" įrankių dėžę. Jos yra tvirtos, ilgalaikės ir supaprastina savo įrankių tvarkymą.
Įrankių dėžė

 

Priekinė įrankių dėžė
Daug vietos, dvi išimamos lentynos ir naujoviška durelių bei dangčio konstrukcija.
Laikymo talpykla

 

SUKABINIMO ĮTAISO SPRENDIMAI

Tinkamai sujunkite

Nelengva pasirinkti tinkamą padargo sukabinimo įtaisą. Laimė, mūsų originalūs sukabinimo įtaisai itin patikimi, nes pagaminti iš aukštos kokybės medžiagos, atitinkančios "John Deere" technines sąlygas. Įvairioms transporto operacijoms yra skirtos fiksuotos, reguliuojamo aukščio, neautomatiškai arba automatiškai valdomos sukabinimo įtaisų versijos.

Reguliuojamo aukščio priekabų sukabinimo įtaisai
Automatinis priekabos 38 mm sukabinimo įtaisas su rutuline galvute, taip pat gali būti ypač plačios versijos, pvz., skirtos naudoti su sustiprintomis vilkimo sijomis arba sunkvežimių priekabomis.
Reguliuojamo aukščio priekabos sukabinimo įtaisai
  
Reguliuojamo aukščio rutuliniai ar "Piton fix" sukabinimo įtaisai tobulai tinka priekabai ir daugeliui kitų padargų. Apatinėje padėtyje jie užtikrina traktoriaus ir priekabos optimalią trauką ir vairavimo dinamiką. Reguliuojamo aukščio priekabos sukabinimo įtaisai
Sukabinimo įtaiso sistema "3-in-1"
Leidžia naudoti priekabas ir padargus, kuriems reikia skirtingų sukabinimo įtaisų tipų. Penkių padėčių bėgelis suteikia tris naudojimo galimybes:
"3-in-1" sukabinimo įtaiso sistema
 • Rankinis ar automatinis reguliuojamo aukščio priekabos kablys
 • Rutulinė ar "Piton fix" sukabinimo įtaiso galvutė (nereguliuojamo aukščio), pageidaujant gali būti kartu su rankiniu ar automatiniu sukabinimo įtaisu
 • Išmontavus rutulinę ar "piton fix" galvutę, tempiamoji sija

Apatinėje padėtyje sukabinimo įtaisai su rutuline galvute suteikia galimybę tempti iki 4 t statinės vertikaliosios apkrovos padargus, "piton fix" – iki 3 t statinės vertikaliosios apkrovos padargus.

rutulinė galvutė "Piton fix" galvutė
Rutulinė galvutė "Piton Fix" galvutė
Priverstinio vairavimo sistemos, skirtos rutulinio tipo sukabinimo įtaisams
Galima įsigyti rutulinio tipo galvutėms ir reguliuojamo aukščio rutulinio tipo sukabinimo įtaisams, taip pat galima įtaisyti vienoje arba abiejose pusėse ir naudoti priekabas su dešiniosios pusės arba kairiosios pusės priverstinio vairavimo sistema.
Rutulinio tipo sukabinimo įtaisų priverstinio vairavimo sistemos

Priverstinio vairavimo sistemos pranašumai:

 • Suteikia galimybę atlikti staigesnius posūkius naudojant daugiatiltes priekabas
 • Labiau saugoma dirva
 • Mažiau dėvisi padangos
 • Patogiau operatoriui – nėra poreikio užfiksuoti traukiamos ašies važiuojant atbuline eiga arba važiuojant keliu dideliu greičiu, nes priekabos ratai visada bus sulygiuoti su posūkio spinduliu.

Pasirinkote "John Deere", nes norėjote to, kas geriausia. Kalbant apie jūsų mašinos techninę priežiūrą, geriausia naudoti tik originalias techninės priežiūros dalis ir tepalus, kuriuos sukūrė ir patvirtino "John Deere".

Traktoriaus techninė priežiūra

Išplėsti visusSutraukti visus

FILTRAI

Filtrai yra efektyvaus veikimo esmė. Jie specialiai sukurti mūsų traktoriui, todėl griežtai rekomenduojame naudoti tik originalius "John Deere" filtrus. Alyvos, degalų ir oro filtrai neleidžia žalingoms dalelėms patekti į variklį ir mažina sunaudojamų degalų kiekį. Jei filtrai užteršti, vienas toks filtras gali padidinti sunaudojamų degalų kiekį 5 %, todėl svarbu pakeisti filtrus iš karto, kai jų eksploatavimo laikotarpis artėja prie pabaigos.

TEPALAI IR AUŠINAMIEJI SKYSČIAI

Visus mūsų siūlomus tepalus sukūrė "John Deere" inžinieriai ir optimizavo sunkioms darbo sąlygoms. Mūsų gaminiai ne tik padidina jūsų traktoriaus našumą, bet ir apsaugo nuo dėvėjimosi bei pratęsia jūsų investicijų laikotarpį. Be to, padeda sumažinti techninės priežiūros išlaidas, nes pratęsia techninės priežiūros bei išleidimo intervalus.

 1. Hidraulinė ir transmisijos alyva
 2. Transmisijos alyva
 3. Tepalai
 4. Aušinimo skystis
 5. Variklio alyva.

Plus-50 II yra pažangi variklio alyva, skirta alyvos išleidimo intervalams pratęsti, ilgesniam variklio eksploatavimo laikotarpiui užtikrinti, našumui padidinti bei apsaugoti dyzelinius variklius, įskaitant mažai teršalų išskiriančius variklius (III etapo B / IV etapo).

Hy-Gard yra universali traktorių transmisijos alyva (angl. UTTO). Specialiai sukurta apsaugoti "John Deere" transmisijas, šlapiąsias sankabas, šlapiuosius stabdžius ir hidraulines sistemas. "Hy-Gard" daug bandyta kuriant ir baigus kurti, kad pranoktų JDM J20C minimalų standartą.

Cool-gard II yra idealus aušinamasis skystis, apsaugantis nuo korozijos ir nuosėdų vasarą bei žiemą. Apsaugo jūsų aušinimo sistemą iki 6 metų arba 6000 eksploatavimo valandų.

Apsaugokite savo įrangą – apsaugokite investicijas originaliais "John Deere" tepalais.

AKUMULIATORIAI

"John Deere". Originalus ne be priežasties.

Žinome, kad akumuliatoriai ne amžini, o jums reikia, kad jie veiktų patikimai net ir sudėtingomis sąlygomis. Būtent todėl "John Deere" akumuliatoriai sukurti taip, kad atitiktų ypač aukštus standartus, ir kruopščiai išbandyti, kad atitiktų mūsų specifikacijas, pagrįstas mašinos reikalavimais

"StrongBox" akumuliatoriai – Išskirtinė technologija atitinka specialius taikymo reikalavimus.

Jeigu jums svarbu kokybė, našumas ir patikimumas, ypač susidūrus su ypatingomis sąlygomis važiuojant bekele, "StrongBox" akumuliatoriai sukurti kaip tik jums. Įrodyta, kad šie akumuliatoriai pasižymi didesniu našumu, yra pagaminti naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir moderniausias technologijas – yra skirti sunkioms darbo sąlygoms.

Mūsų akumuliatoriai

 • atitinka "John Deere" reikalavimus bei kokybės standartus
 • Užtikrina nepriekaištingą įrenginių paleidimą, net dirbant labai sudėtingomis sąlygomis
 • Ypatingas atsparumas vibracijai
 • Išsiskiria geresniu įkrovos ir iškrovos ciklu, net kai variklis užgesintas
 • geresnio energijos tiekimo;

DAŽAI IR CHEMINĖS MEDŽIAGOS

Išvaizda dar ne viskas, bet kuo labiau rūpinsitės "John Deere" įranga, tuo didesnė bus jos vertė. Pradedant šluostėmis ir valymo purškalais, baigiant stipriais tirpikliais bei dažais, siūlome įvairių gaminių, kuriuos naudojant jūsų "John Deere" mašina atrodys ir veiks kaip nauja.

Išskirtinė dažų kokybė

Galvojate perdažyti savo "John Deere" mašiną arba tik kai kurias jos dalis? Niekas negamina žalios ir geltonos spalvos dažų taip, kaip mes – "John Deere" dažai gaminami pagal originalią formulę, kurią naudojame gamykloje. Jei norite, kad spalva niekada nesiskirtų, naudokite tik originalius "John Deere" dažus. Visa kita yra tik žalia. Arba geltona.

Nerizikuokite

Nerizikuokite

Apsaugokite savo įrangą naudodami originalias dalis, kurios sukurtos ir pagamintos taip, kad veiktų geriau nei bet kurios kitos. Mūsų dalys išsaugos jūsų mašinos našumą, o patikimumo joms suteiks mūsų vardas.