Ryšulių rištuvo dalys

Ryšulių rištuvo geriausios būklės palaikymas sumažins prastovas ir visada užtikrins tobulus ryšulius. Tai kodėl neinvestuoti į automatinę grandinės tepimo sistemą siekiant sutrumpinti kasdienę techninę priežiūrą ir pratęsti ritininės grandinės eksploatavimo laiką. Arba pasirinkite mūsų peilių galandimo sistemą, kuri palaikys tobulą jūsų peilių aštrumą bei sumažins degalų sąnaudas.

Ryšulių rištuvo diržai iš deimantinių siūlų

Ryšulių rištuvo diržai iš deimantinių siūlų

Trijų sluoksnių nailono ir poliesterio konstrukcija suteikia diržams pakankamo standumo, kad jie būtų atsparūs raitymuisi, tačiau pakankamai lankstūs, kad galėtų pakelti javus nuo paėmimo dantų ir vynioti standžius bei vienodo tankio ryšulius.

Plokštelės tipo diržo sandūra

Plokštelės tipo diržo sandūra

Mūsų diržų sandūros yra vienos iš tvirčiausių rinkoje – pakankamai stiprios, kad galėtų būti naudojamos 4 tonų traktoriuje!

Panašūs gaminiai

Panašūs gaminiai

Degalus taupantys techninės priežiūros gaminiai. Tinkama techninė priežiūra padės jūsų ryšulių rištuvui veikti didžiausiu efektyvumu ir sutaupyti degalų.

Javų pakavimas

Javų pakavimo gaminiai

"John Deere" javų pakavimo gaminiai padeda gauti geriausius ryšulius – be išimties. Svarbu ne tik tvarkingi, apvalūs ryšuliai, su kuriais lengviau dirbti ir lieka mažiau atliekų, bet ir pašarų kokybės išsaugojimas.