Precision Ag technologija

AMS

Harvestlab 3000: Puikus javų maitinimas

Sumažinkite išlaidas trąšoms!
Dozuokite mėšlą tiksliai kaip mineralines trąšas.

Imtuvų monitoriai

Imtuvai ir monitoriai

Tikslusis ūkininkavimas prasideda čia. John Deere imtuvų ir valdymo monitorių sistema leis visiškai išnaudoti modernaus ūkininkavimo pranašumus ir padarys jūsų verslą dar sėkmingesnį.

Valdymas ir mašinos automatizavimas

Valdymas ir mašinos automatizavimas

John Deere siūlo didelį integruotų valdymo sistemų asortimentą: nuo paprastų rankinių iki visapusiškai automatinių sistemų. Jei naudojate mišrų transporto priemonių parką, siūlome ir kitų gamintojų įrenginiams pritaikomų sprendimų, kad galėtumėte mėgautis John Deere valdymo sistemų ir mašinų automatikos teikiamais pranašumais.

Konkrečiai vietai pritaikytas ūkininkavimas

Realiuoju laiku pateikiami jutiklio duomenys ir konkrečios vietos dokumentavimo duomenys suteiks jums vertingų įžvalgų, kad galėtumėte priimti sprendimus remdamiesi faktais ir tiksliai suplanuoti būsimų lauko darbų užduotis. Ir dar – tai padės sutaupyti pačio brangiausio resurso – jūsų laiko. Konkrečiai vietai pritaikytas ūkininkavimas leidžia tiksliau kontroliuoti sąnaudas, sumažinti trąšoms, sėkloms ir chemikalams skiriamas lėšas.

Prijungtas ūkio valdymas

John Deere operacijų centras – tai jūsų pasirinktas žemės ūkio reikmėms skirtas portalas, kurį naudojant galima rinkti ir vizualizuoti agronominę informaciją ir duomenis apie žemės ūkio techniką. Čia akimirksniu pamatysite visą svarbiausią informaciją, todėl galėsite greitai ir lengvai priimti sprendimus remdamiesi faktais. Operacijų centras prijungs jus prie jūsų technikos ir laukų iš vienos centrinės platformos. Be to, galėsite sklandžiai keistis informacija su John Deere atstovu, savo paslaugų teikėjais ar kitais patikimais partneriais.