X116RUžsėdamoji vejos įranga

  • Pjaunamosios įjungimas: mechaninis
  • Surinkimo funkcija: 300 l
  • Sėdynė: standartinė
  • Mulčiavimo rinkinys: pasirenkamas
  • Buferis: pasirenkamas

Impressive Collection Capacity

X116R Rear-Disccharge Tractor“ komplektuojamas su vieno cilindro varikliu, automatine pavarų dėže su lengvai naudojamais kojų valdikliais, 92 cm (36 colių) krašto vejapjovės agregatu ir 300 L kauptuku, kurį lengva nuimti ir kurį galima nuimti. pakeistas pasirenkamu išleidimo deflektoriumi arba mulčiavimo kištuku. Pridedamas galinis kablys, skirtas vilkimo įrangai beveik bet kokiems vejos priežiūros darbams.

X116R traktorius, teikiamas su galiniu išmetimu ir galiniu surinkimu, komplektuojamas su vieno cilindro varikliu, automatine pavarų dėže su lengvai naudojamais kojų valdikliais, 92 cm (36 col.) vejapjovės pjaunamąja Edge ir 300 l rinktuvu.

X116R yra skirtas klientams, norintiems aukščiausios kokybės produkto, skirto lapams ir žolei pjauti ir rinkti. 92 cm (36 col.) vejapjovės pjaunamoji puikiai pjauna ir renka žolę. Rinktuvą lengva nuimti ir jį galima pakeisti pasirinktiniu išleidimo deflektoriumi arba mulčiavimo kištuku, kai nenorima rinkti medžiagos. Pridedamas galinis kablys, kuriuo galima vilkti įvairiausius įrenginius, galinčius atlikti beveik visus vejos priežiūros darbus.

     

Vejos pjovimo traktoriukai X300, X350R serija, atstovybės

Raskite artimiausią atstovybę

Raskite John Deere atstovybę

Susijusios temos