Kodėl renkasi "John Deere"?

Kodėl renkasi "John Deere"?

Reikia galingos, patikimos ir patogios vejapjovės? Nereikia toli ieškoti – tai gali pasiūlyti "John Deere".

"John Deere" tikslas yra paprastas. Mes siekiame pristatyti jums geriausius vejos traktorius ir stumiamąsias vejapjovėmis; jūsų sodui pritaikytas vejapjoves ir atitinkančias tikslius reikalavimus. Išbandyta ir testuota naujausia pjovimo kampo technologija ir tie patys novatoriški plėtiniai, esantys mūsų dideliuose "John Deere" traktoriuose, buvo naudojami siekiant sukurti geriausius pjovimo rezultatus. Mūsų vejapjovės į sodininkystę sugrąžino malonumą.

Išplėsti visusSutraukti visus

Norėčiau turėti sveiką ir vešlią žalią veją!

Reguliariai pjauti žolę yra vienas iš geriausių būdų užtikrinti greitą ir tankų augimą. "John Deere" vejapjovė sklandžiai ir švariai pjauna veją, padeda apsaugoti nuo ligų.

Bet aš neturiu daug laiko vejai pjauti.

Dar viena priežastis pasirinkti "John Deere": atsisėdate, paleidžiate, pjaunate – lengviau nebūna’. Galingas ir patikimas veikimas užtikrina greitą ir efektyvų darbą.

Ar turėčiau tręšti savo veją?

Kiekviena sveika veja turi gauti maistinių medžiagų. "John Deere" mulčiavimo ir pjovimo sistema suteikia natūralią, aplinką tausojančią trąšą, pjaunant ir pakartotinai pjaunant žolę, tuo pačiu metu ją išpučia į veją.

Ar lengva naudoti "John Deere" įrangą?

Be abejo! Kas tinka mūsų žemės ūkio traktoriams, taip pat tinka ir mūsų vejos traktoriams. Optimalus operatoriaus komfortas nuo paprasto ir intuityvaus dizaino, turintis tokias funkcijas kaip patogus prietaisų skydelis ir elektroninis greičio valdymas. Mūsų stumiamąsias vejapjoves lengva valdyti, jos valdomos paprastai ir yra ergonomiško dizaino.

Saugumas yra vienas iš mano prioritetų.

Jaučiamės taip pat. „John Deere“ sauga yra nematomose detalėse. Pavyzdžiui, variklis išjungiamas automatiškai, kai paliekate savo sėdynę. Daugelio modelio pjaunamosios nustoja pjauti, važiuojant atbuline eiga.

Ar vejos traktorius naudojamas tik vasarą?

Tikrai’ ne! "John Deere" mašinos yra naudingos ištisus metus. Tiesiog pridėję reikiamus priedus, galite valyti lapus rudenį ir net sniegą žiemą.

Pjauti veją turėtų būti įdomu!

Lipkite ant plokštės – tiesiog’ įsimylėsite didelę, patogią sėdynę ir išskirtinį mūsų vejos traktorių manevringumą. Mūsų galingos ir efektyvios stumiamosios vejaplovės taip pat ne prastesnės. Kartu su puikiausiu komfortu "John Deere" grąžina malonumą pjaunant!

Man reikia patikimo partnerio.

Jokių problemų. Visada rasite  "John Deere" atstovą netoliese, kur galėsite atlikti techninės priežiūros ir kitus darbus.